Cesurluğu ile son dönemlerde gündeme gelen, Hadise sosyal medya paylaşımlarına devam ediyor. “Türkiye’nin en güçlü kadınlarından biriyim.” Şeklinde daha önce açıklamada bulunan ünlü şarkıcı, dikkatleri üzerinden ayırtmıyor. Özellikle son çektiği videolarda, montu üzerinden atıp yürümeye başladığı video sosyal medyayı salladı. Cesurluğuyla öne çıkmak isteyen Hadise bu kez de bir derginin kapak çekimi için şok görüntüler kaydedip, dakikalar içerisinde 2 milyon civarı izlenme elde etti.

Paylaşımları son hız devam eden Ünlü şarkıcının, sosyal mecralarda desteklendiği görülse de, aldığı tepkiler fazlalaşıyor. Kalça estetiği yaptırdığı iddia edilen Hadise,  bu durumu açıklığa kavuşturmak amacıyla video çekmişti. O görüntülerde sosyal medyayı yıkıp geçti. Ünlü şarkıcı yanıt amaçlı çektiği videoda bile sosyal medyada aşırı sayıda beğeni kazanmayı başardı.

Hadise Açıkgöz Kimdir?

22 Ekim 1985 tarihinde Belçika’da dünyaya gelen Hadise,  Çocukluğunu şarkı söylemek ile geçirdi. Eğitimini Ekonomi ve Çağdaş Diller yönünde devam ettirdi. Ancak en büyük hayali olan müziğe geçiş yapmaya karar verdi. Ailesi tarafından da destek gören Ünlü şarkıcı, kendini bu yolda geliştirerek devam etti. 2003 yılında Belçika’da düzenlenen Idool adlı yarışmada finale kalan 10 isimden 1’i oldu. 2Brains şirketinden çok geçmeden sözleşme teklifi aldı. Yapımcılar ile hiç vakit kaybetmeden kayıt sürecine başladı. Yapmak istediği müzik tarzı ise Christina Aguilera ve Beyonce Knowles gibi isimlerin yapmış olduğu “şehirli pop” tarzıydı. Ayrıca kendisinin de açıkladığı bir husus ise Tına Turner ile tanışmak ve aynı sahneyi paylaşmaktı. “Onunla düet yapmak rüya gibi olurdu.” Şeklinde belirten Hadise, en büyük hayallerinden birinin de bu olduğunu bildirdi.

Eğitimini güzel şekilde tamamlayıp 5 dil öğrenen Hadise, hayalindeki hayatı yaşıyor, kariyerine son hızıyla devam ediyor.