28 Temmuz 2022 14:58 Güncelleme : 28 Temmuz 2022 14:58

Hamile haliyle tekne pozu verdi sosyal medya yıkıldı! Fahriye Evcen verdiği pozlarla ortalığı birbirine kattı

Hamile haliyle tekne pozu verdi sosyal medya yıkıldı! Fahriye Evcen verdiği pozlarla ortalığı birbirine kattı

Hamile haliyle tekne pozları sosyal medyayı salladı. Fahriye Evcen'in o halleri tam anlamıyla mest etti. Sosyal medya da tekne pozlarına dakikalar içerisinde binlerce beğeni yağdı.

Hem oyunculuk kariyerinde hem de ailesi ile birlikte vermiş olduğu örnek davranışlarla her zaman takdir toplayan Fahriye Evcen bu kez ailesiyle çıkmış olduğu tatille adından söz ettirdi. Özellikle Burak özçivit ile yapmış olduğu başarılı evlilik her geçen gün daha fazla insanı takdirini toplayan Evcen tatilden paylaşmış olduğu pozlarla da adından söz ettirmeyi sürdürüyor.

İkinci kez anne oluyor

Başarılı isim kısa süre içerisinde ikinci kez anne olmak için sabırsızlanıyor. Ailesi ile çıkmış olduğu tatil pozlarını da sosyal medya hesabından paylaşan Fahriye Evcen tatilin tadını çıkardı ve tam anlamı ile eğlendi.

Burak Özçivit ile Çalıkuşu dizisinde tanışan ve o dönemlerde sevgili olmaya başlayan Fahriye evde ilk olarak 2019 yılında Karan isimli çocuğunu kucağına almıştı. Güzel isim kısa süre önce hamile olduğunu açıkladı ve ikinci kez anne olacak. Ailesi ile birlikte tekne turuna çıkan güzel isim sosyal medya hesabından da dikkat çeken pozlar paylaşmayı unutmadı. Hem televizyon ekranlarında hem sosyal medya çok ciddi bir takipçi sayısına ulaşan Fahriye Evcen birçok ismin sevdiği bir isim olarak dikkat çekiyor.

İkinci kez anne oluyor

Sosyal medya da beğeni yağdı

Sosyal medya hesabından paylaştığı karelerle bir anda gündem olan ve çok sayıda beğeni alan Evcen Özellikle de Instagram'da sık sık paylaşımlar gerçekleştiriyor. Hem iş hayatı hem de özel hayatı ile alakalı paylaşımlarını tamamını sosyal medya hesabından yapan Fahriye Evcen milyonlarca insana hitap ediyor. Eşi ve çocuğu ile birlikte çıkmış olduğu tatilden birçok pozu da sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Evcen'in bu paylaşımlarına dakikalar içerisinde binlerce beğeni geldi. Güzel oyuncu hergün kendisi ve ailesi ile alakalı pek çok paylaşımı Instagram adresinden yapıyor.


Sosyal medya da beğeni yağdı

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat