26 Şubat 2022 15:24 Güncelleme : 26 Şubat 2022 15:24

Hamileliği Nedeniyle Sahnelere Sırtını Dönen Sinem Kobal Mest Etti! Hamile Pozlarına Beğeni Yağdı

Hamileliği Nedeniyle Sahnelere Sırtını Dönen Sinem Kobal Mest Etti! Hamile Pozlarına Beğeni Yağdı

Türkiye'nin en çok takip edilen çifti Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, ikinci çocuklarına kavuşabilmek için artık gün sayıyor. 6.5 aylık hamile olan Sinem Kobal, güzelliğinden ve fiziğinden hiçbir şey kaybetmedi. Ünlü oyuncu, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı hamilelik pozları ile takipçilerini adeta büyülüyor. İşte, Sinem Kobal'ın sosyal medyada olay olan hamilelik pozları.

Türkiye’nin en yakışıklı oyuncuları arasında yer alan ve şimdilerde Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu yapan Kenan İmirzalıoğlu ve eşi Sinem Kobal, ikinci kez anne – baba olmaya hazırlanıyorlar. 2020 yılında kızları Lalin’i kucaklarına alan çift, çok büyük bir mutluluk yaşamışlardı. Ayrıca 6.5 aylık hamile olan Sinem Kobal’ın eşiyle birlikte doğumu beklerken Ege’de doğa ile iç içe bir yaşam sürdüğü öğrenilmişti.

Hamile eşi Sinem Kobal için hiçbir masraftan kaçınmayan Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz günlerde İstanbulda’ki evlerini daha büyük bir ev ile değiştirmişti. Geçen aradan sonra ikinci bebeğine hamile olan Sinem Kobal, Instagram hesabı üzerinden yeni pozlarını yayınladı. Sinem Kobal’ın paylaşımlarına ünlü isimlerinde aralarında yer aldığı takipçilerden beğeni yağdı. 

Karantinası Biten Kenan İmirzaloğlu Eşiyle Yemeğe Çıktı!

Koronavirüse yakalandığı için uzun bir süre karantinada kalan başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, hastalığı yendikten sonra ilk kez eşi Sinem Kobal ile birlikte lüks bir restoranda görüntülenmişti. Çift, önceki gün Emirgan’da bir mekanda kahvaltı yapmıştı. Çıkışta görüntülenen İmirzalıoğlu, ‘’Arkadaşlar gerçekten çok acelemiz var, lütfen bugün bizi mazur görün olur mu?’’ açıklamasında bulunmuştu. Apar topar arabalarına binip yola çıkan çiftin yanında kızları Lalin’in de olmadığı fark edildi. 

Karantinası Biten Kenan İmirzaloğlu Eşiyle Yemeğe Çıktı!

Sinem Kobal’ın Hamile Pozları Sosyal Medyayı Adeta Karıştırdı!

Türkiye’nin en favori çiftleri arasında yer alan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, objektiflere verdikleri pozlarla adlarından sıklıkla söz ettiriyorlardı. Şimdilerde Kenan İmizalıoğlu, Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmayı sunuyor olsa da Sinem Kobal, kızı Lalin’i dünyaya getirdikten sonra setlere ara vermişti. Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklayan Sinem Kobal, hamilelik sürecinde 7. aya girmeye hazırlanıyor.

Oyunculuklarının yanı sıra sosyal medyada da güçlü isimler arasında yer alan İmirzalıoğlu ve Kobal çifti, yaptıkları paylaşımlarla birçok beğeni almayı başarıyorlar. Sinem Kobal, Instagram hesabı üzerinden geçtiğimiz günlerde hamilelik pozlarını paylaşmış ve kısa süre içerisinde binlerce beğeni almıştı. Hamilelik sürecine rağmen güzelliğini ve fiziğini korumayı başaran ünlü oyuncu, takipçilerini adeta mest etti. Şimdilerde Sinem Kobal takipçileri, güzel oyuncudan gelecek yeni hamilelik pozlarını dört gözle bekliyorlar.  

Sinem Kobal’ın Hamile Pozları Sosyal Medyayı Adeta Karıştırdı!

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış