Hande Erçel, Mini Elbisesiyle Öyle Bir Poz Verdi ki Görenler Gözlerini Kamaştırıyor

13 Mayıs 2022 19:41 Güncelleme : 13 Mayıs 2022 19:41

Ünlü ve başarılı oyuncu Hande Erçel son zamanların en çok konuşulan oyuncuları arasında bulunurken sık sık magazin dünyasına özel hayatı ile damgasını vuruyor. Hande Erçel minicik elbisesiyle paylaştığı poz herkesin ağzını açık bırakırken büyük şaşkınlık yarattı.

Hande Erçel, Mini Elbisesiyle Öyle Bir Poz Verdi ki Görenler Gözlerini Kamaştırıyor

Ünlü ve başarılı oyuncu Hande Erçel’in Kerem Bürsin ile ayrılmasının ardından Kaan Yıldırım ile çıkan aşk iddiaları çok konuşulurken adeta güne damgasını vurdu. Hande Erçel’in mini elbisesiyle pozunu gören takipçileri ‘’Kaan enişte kızmıyor mu?’’ yorumlarında bulunarak ünlü oyuncu için eleştiriler yağmaya başladı. Hande Erçel’in bu kıyafetini görenler büyük bir şaşkınlık yaşarken ‘’Hiç giymeseydin’’ yorumları sosyal medya da resmen esti kavruldu. Ünlü ve başarılı oyuncunun bu hali tüm herkesi derinden etkilerken adeta güne damgasını vurdu. Sosyal medya ve magazin dünyasının göz bebeği olan Hande Erçel kendisine gelen eleştirilere henüz bir yanıt dahi vermezken hakkında çıkan iddialar için de sessizliğini korumaya devam ediyor. 

Hande Erçel’in Mini Elbiseli Pozu

Hande Erçel’in mini elbiseli pozu son zamanların en çok konuşulan konuları arasında bulunurken adeta güne damgasını vurdu. Minicik elbisesi ve dekoltesi ile takipçilerinin gözlerini kamaştıran ünlü oyuncu en çok eleştiri alan ünlü isimler arasında bulunması ile yine yeniden güne eleştiriler alarak başladı. Hande Erçel mini boy elbisesi ile herkesi etkisi altına alırken adeta görenler ‘’ Yok artık. İyice abartmaya başladınız’’ yorumlarını yaparak tüm dikkatleri üzerine çekti. İşte, Hande Erçel’in olay olan mini elbiseli pozu…

Hande Erçel’in Mini Elbiseli Pozu

Ünlü Oyuncuya Sert Eleştiriler Yağdı

Ünlü oyuncu Hande Erçel sosyal medya hesabı üzerinden sık sık paylaşım yapması ile takipçileri ile sıkı iletişim kuruyor. Hande Erçel sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşım ‘’Nikah hazırlığı mı?’’ sorusu ile karşı karşıya kaldı. Bembeyaz ve mini boy elbisesi herkesi şaşkınlığa sokarken tüm dikkatleri üzerine çekti. Ancak ünlü ve başarılı oyuncu bu fotoğrafı ile yine gündeme eleştirileri ile düşerken göz kamaştırıcı elbisesi herkesi şaşkına çevirdi. Hande Erçel’in takipçileri büyük bir merak ve heyecan ile ünlü oyuncunun elbisesini incelerken Kaan Yıldırım ile nikah hazırlığı iddialarını gündeme getirdi. 

Ünlü Oyuncuya Sert Eleştiriler Yağdı

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat