FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor isimli sevilen dizinin Açelya karakterini canlandıran güzel oyuncu Hayal Köseoğlu, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı cesur pozlar ile hayranlarının beğenisi kazanmaya devam ediyor.

Güzel Oyuncu Cesur Pozları Artırdı

Cesur pozlarını sık sık gördüğümüz güzel isim, İnstagram hesabında iç çamaşırsız giydiği beyaz gömlek ile çekindiği fotoğrafları paylaştı. Paylaştığı görüntülerin altına herhangi bir yorum eklemeyen Hayal Köseoğlu, son zamanlarda bu tarz cesur pozları sıklıkla atmaya başladı.

Direk Dansı İle Büyüledi

Hayal köseoğlu, geçtiğimiz ay yine Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile nefes kesmişti. Dans ettiği görüntüleri paylaşıp; takipçilerine sunan ünlü oyuncu, sosyal medya kullanıcıları tarafından tam not almayı başarmıştı.

Açelya Karakteri ile Çok Fazla Seviliyor

Sosyal medyayı kasıp kavuran Hayal Köseoğlu, Mucize Doktor izleyicileri tarafından çok fazla ilgi görürken, Açelya karakterine hayat verdiği rol ile oldukça seviliyor.

Hayal Köseoğlu Kimdir?

1993 yılında hayata gözlerini açan Hayal Köseoğlu,  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümü’nde, öğrenimine devam ediyor. Güzel oyuncu; İstanbullu Gelin, Ufak Tefek Cinayetler, Aşk-ı Memnu gibi birçok dizide önemli karakterler canlandırdı. Özgür Dünya isimli film ile beyazperdeye atılan oyuncu, Sesinde Aşk Var isimli filmde de karaktere hayat verdi. 2019 yaz sezonunda çekimleri biten; Bir Nefes Daha, Beni Sevenler Listesi filmlerinde de rol almayı başaran Hayal Köseoğlu; oyunculuğun yanında, dijital platformlarda müzikle de ilgileniyor.