17 Eylül 2022 23:30 Güncelleme : 17 Eylül 2022 23:30

Hepsi grubu yeniden mi birleşiyor? Büyük kavgayla ayrılmışlardı, Yasemin Yürük'ün açıklaması olay oldu

Hepsi grubu yeniden mi birleşiyor? Büyük kavgayla ayrılmışlardı, Yasemin Yürük'ün açıklaması olay oldu

Hepsi grubunun sevilen ismi Yasemin Yürük, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Hepsi grubunun ayrılmasının ardından çarpıcı açıklamada bulunan ünlü isim, kendisine gelen soruları cevapladı.

Bir dönemin sevilen gruplarından biri olan ‘Hepsi’ grubu olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Sevenlerinin oldukça üzüldüğü bu kararın ardından yıllar geçse de grup üyelerinden biri olan Yasemin Yörük, muhabirlerin sorularını cevapladı. Gruplarının birleşme ihtimali hakkında konuşa ünlü isim, gündemde dikkat çekecek açıklamalarda bulundu. Sevenleri birleşmesini beklerken, Yasemin Yürük ne açıklaması yaptı? İşte haberin merak edilen detayları…

Açıklamaları dikkat çekti

Hepsi grubunun sevilen isimlerinden biri olan Yasemin Yürük, grup ayrıldıktan sonra müzik kariyerine ara vermişti. 10 yıl sonra tekrar müzik sektörüne dönüş yapan ünlü isim ‘Düştüm Gülüşüne’ adlı şarkısı ile uzun zaman sonra sevenlerinin karşısına çıktı. Geçen günlerde Nişantaşı’nda görüntülenen ünlü isim, muhabirlerin de sorularını cevapladı. Gündemde dikkat çeken açıklamalara imza atan Yasemin Yürük, basın mensuplarına dikkat çekecek açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında:

“Aklımda hiç şarkı yapmak yoktu. Sonra Yasemin (Şefik) beni gaza getirdi. ‘Haydi, Selami’nin (Bilgiç) şarkısı var, sen söyle’ dedi. ’10 yıldır şarkı söylemiyorum, nasıl söyleyeceğim?’ derken bir anda kendimi stüdyoda buldum. Demo’yu okudum, iş bitti. Biraz hızlı oldu” dedi. Müzik kariyerine ara vermesinin ardından bu sürede oyunculuk ve spor ile ilgilenen Yasemin Yürük şu açıklamalarda da bulundu:
“Bir ara Yılmaz Erdoğan’ın oyunculuk atölyesindeydim. Oradan çıktım, biraz dizilerde oynadım. Sonra, ‘Ben bu yeni nesile yetişemiyorum. Yasemin, sen hoca ol’ dedim. Spor eğitimi aldım ve şimdi antrenörlük yapıyorum. Ufak stüdyom var. Orada ders veriyorum ya da serbest çalışıyorum”

Açıklamaları dikkat çekti

“Artık birleşmeyiz”

İzel-Çelik-Ercan grubunun tekrardan bir araya gelmesi ve muhabirlerden gelen; “Sizden de böyle bir hareket gelir mi? “ sorusuna cevap veren Yasemin Yürük; “Biz birleşmeyiz artık. İmkansız gibi bir şey. Herkesin hayat akışı başka bir noktada. Kızların çocukları var. Gülçin, devam ediyor ama bir araya gelmem mümkün değil” ifadelerini kullandı. Ünlü isim sevenlerini de bu açıklamadan sonra bir hayli üzdü.

“Artık birleşmeyiz”

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış