12 Şubat 2022 10:30 Güncelleme : 11 Şubat 2022 23:14

Hülya Avşar'ın Lezbiyenlik Çıkışı Bomba Gibi Düştü! İlk Kez Böyle Bir Açıklama Yaptı! Duyan Herkes Şok Oldu!

Hülya Avşar'ın Lezbiyenlik Çıkışı Bomba Gibi Düştü! İlk Kez Böyle Bir Açıklama Yaptı! Duyan Herkes Şok Oldu!

Hülya Avşar'ın ilk kez yapmış olduğu bir açıklama gündemde bomba etkisi yarattı. Güzel oyuncunun lezbiyenlik çıkışı herkesi şaşırttı. Gazetecilerin sorularına yanıt veren Hülya Avşar bakın ne dedi! İşte haber hakkında merak edilen tüm detaylar

Çok Konuşulacak Sözler

Yeşilçam filmlerinin güzel oyuncusu Hülya Avşar, yıllar geçmesine rağmen, hala güzelliği ile çok konuşuluyor. 58 yaşında olan Hülya Avşar, görünümüyle genç kızlara bile resmen taş çıkarıyor. Son zamanlarda oyunculuktan çok konserlerine yönelen ünlü sanatçı, sahnede tercih etmiş olduğu kıyafetler nedeniyle hayranları tarafından çok beğeniliyor. Oldukça cesur sahne tarzı olan ünlü sanatçı, sesi ve sahne performansıyla hayranlarına keyifli vakitler yaşatıyor. Uzun süredir sahnede olan Hülya Avşar bir dönem Masumiyet dizisinde rol almış daha sonra başka dizi teklifleri geldiğini fakat içine sinmediği için kabul etmediğini söylemişti. Oyunculuk konusunda muhabirlere röportaj veren Avşar bazı sözleriyle çok konuşuldu. 

Çok Konuşulacak Sözler

Lezbiyen Çıkışı!

Masumiyet dizisinin finalinin ardından başka dizide yer almayan Hülya Avşar tekliflere açık olduğunu belirtmişti. Daha sonra yeniden konserlerine devam ederek hayranlarıyla buluştu. Adını Yeşilçam filmleriyle duyuran ünlü sanatçı, o dönemler İbrahim Tatlıses'in mavi mavi şarkısını yazma nedenlerinden biriydi. Ünlü oyuncu Hülya Avşar geçtiğimiz günlerde magazin muhabirleri ile yaptığı bir röportajda sözleri ile herkesi çok şaşırttı. Özellikle oyunculuk konusunda konuşan Hülya Avşar, Lezbiyen bir karakter gelse oynayabileceğini söyledi. "Hiç düşünmedim açıkçası ama eğer ki iyi bir yönetmense ve olayı pornografi hale döndüremeyecekse, günümüzde yaşayan insan olduğu için bu şekilde niye oynamayayım” diye belirtti. 

Lezbiyen Çıkışı!

Kadir İnanır Etek Giymişti!

Aynı zamanda oyuncu Kadir İnanır'ın bir filmde etek giydiği sahneyi hatırlatarak etek giymesi bizi ağlattı, öyle olursa neden olmasın sözleriyle destekledi. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan ünlü isim güzel projelerin içerinde yer almak istediğini de belirtti. Ayrıca muhabirlerin sevgiler gününü hakkında sorular sorması üzerine yalnız kutlayacağını belirtirken illa sevgilin olmasına gerek yok ailenden biri veya sevdiğin biri de olabilir diyerek açıklama yaptı. Herkesin ekranlara yakıştırdığı güzel oyuncu Hülya Avşar'ı çok yakında yeni dizi ve film projelerde görmek için can atıyoruz. 

Kadir İnanır Etek Giymişti!

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış