15 Şubat 2022 20:00 Güncelleme : 15 Şubat 2022 19:55

Hyundai Bu İndirimi İlk Kez Yaptı: Tam 249 Bin TL’ye Araba Satıyor! Kaçırmayın, Üzülürsünüz!

Hyundai Bu İndirimi İlk Kez Yaptı: Tam 249 Bin TL’ye Araba Satıyor! Kaçırmayın, Üzülürsünüz!

Son dönemde otomobil firmalarından indirim haberleri gelmeye devam ediyor. Dev firma olan Hyundai da bu indirim kervanına katıldı. Hyundai i10, muhteşem bir kampanya ile indirime girdi. Bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Geçtiğimiz dönemde otomobil fiyatları bir hayli artmıştı. Bir anda rekor yükselişlerin yaşandığı otomobil sektöründeki artışlar durdu. Bunun yerine son dönemde otomobil fiyatlarında ciddi düşüşler görülmekte. Alıcılar bu indirimli fiyatlar karşısında rahat bir nefes alabilecek. Hyundai da alıcılarını oldukça sevindirecek bir indirim açıklaması duyurdu. İndirim müjdesine ek olarak, firma 6 ay ertelemeli kredi imkanı da sunmakta. Otomobil almayı düşünenler bu seçeneği mutlaka değerlendirmeliler. İşte yapılan kampanyanın detayları...

Hyundai’dan Alıcılar İçin Harika Kampanya

Dünyada en çok tercih edilen araba markalarının başında gelmekte olan Hyundai, Hyundai i10 modeli için alıcılarına çok iyi bir fırsat sunuyor. Büyük otomobil firması, alıcılar için oldukça cazip bir indirim uygularken, 6 ay sonra ödemesi başlayacak kredi fırsatı da veriyor. Üstelik bu indirim ve kampanyayı 2022 model Hyundai i10 için düzenliyor.

Yaptığı indirimle, piyasadaki pek çok araca göre daha uygun bir hale gelen Hyundai, alıcılar için oldukça iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Geçen sene ile kıyaslandığında fiyatlar elbette daha yüksek bir durumda ancak genel olarak otomobil piyasası geçen seneye göre bir hayli yüksek. Son dönemde indirimler uygulanmasına rağmen vatandaşlar araba alırken zorlanıyor. Ancak Hyundai’nin sunduğu bu fırsat, alıcılar tarafından mutlaka değerlendirilmeli.

Hyundai’dan Alıcılar İçin Harika Kampanya

İndirim Sonrasında Hyundai’nin Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Geçen yıl yaklaşık olarak 150 bin TL’den satışa sürülen Hyundai’nin i10 modeli, bu sene piyasanın yükselmesi ile bir hayli artmıştı. Ancak firma 5.000 TL’ye varan indirimler uygularken diğer yandan düşük faizle kredi desteği veriyor. Üstelik otomobili satın aldıktan tam 6 ay sonra ödemeye başlayabiliyorsunuz.

Hyundai’nin yapmış olduğu kampanya ile 2021 modele yaklaşık 251 bin TL ödeme yaparken, 2022 modele ise yaklaşık 249 bin TL ödeme yapmış oluyorsunuz. Böylece daha yeni model, eski modelden daha uyguna gelmiş oluyor. 

Etiketler

Otomobil  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış