İbo Show'da Tatlıses'e Şok Aşk İlanı! Herkes Afalladı Kaldı, O İsim Aşkını Haykırdı İbrahim Tatlıses Bakın Ne Tepki Verdi

14 Mayıs 2022 01:01 Güncelleme : 14 Mayıs 2022 01:01

Uzun yıllardan sonra tekrardan Star TV ekranlarında yerini alan İbo Show izleyicilerin büyük bir keyif içerisinde izledikleri programlar arasında bulunurken birbirinden farklı ses sanatçıları ile dikkatleri üzerine çekiyor. İbo Show’da aşk itirafı gelince adeta sosyal medyaya bomba gibi düştü.

İbo Show'da Tatlıses'e Şok Aşk İlanı! Herkes Afalladı Kaldı, O İsim Aşkını Haykırdı İbrahim Tatlıses Bakın Ne Tepki Verdi

İbo Show Star TV ekranlarının en çok izlenen programlarını arasında bulunurken konuklar adeta neye uğradığını şaşırarak gündemimizde ki yerini aldı. İbrahim Tatlıses’in sunumu ile ekranlara gelen programda yaşanan son dakika gelişmeler adeta izleyicilerin ağzını açık bıraktı. Haftaya yeni konuklar ile gelen İbo Show da yaşanılan bu son dakika gelişme herkesin ağzını açık bıraktı. Seren Serengil tarafından gelen aşk itirafı İbrahim Tatlıses’i utandırdı. Yeni bir aşka yelken açtığı gündeme gelen İbrahim Tatlıses güne bomba gibi otururken adeta herkesin ağzı açık kaldı. Seren Serengil ‘’Seni ne zaman agresif görsem hayatında biri olduğunu öğreniyorum. Hayatında biri mi var?’’ sorusunu yöneltmesinin ardından İbrahim Tatlıses ‘’Sana ne’’ ifadesini kullanarak gülümsedi. Ancak daha sonra yaptığı itiraf ise herkesin ağzını açık bıraktı. 

‘’Sen Neymişsin Be Tatlıses’’

İbo Show da aşkını ilan eden İbrahim Tatlıses son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında bulunurken izleyiciler ve takipçiler ‘’Sen neymişsin be Tatlıses’’ yorumlarında bulunması ile dikkatleri üzerine çekti. İbrahim Tatlıses son zamanlar da yaptığı bu açıklamalar ile sosyal medyanın gündemine düşerken Seren Serengil’in itirafına ‘’ Evet hayatımda birisi var. Beni çok mutlu ediyor’’ itirafında bulunması ile herkesi şaşırttı. İbo Show tüm takipçilerinin ağzını açık bırakması ile herkesi şaşırtması ile gündemimizde ki yerini aldı. 

‘’Sen Neymişsin Be Tatlıses’’

Konuklardan Sevgi Sözleri

İbo Show konukları arasında bulunan Ener Balkır ‘’Seni en içten duygular ile seviyorum’’ sözünü kullanmasının ardından İbrahim Tatlıses de ‘’Bende seni seviyorum’’ ifadelerini kullanınca izleyicilerden büyük tepki geldi. İzleyiciler bu durumun çocuklara kötü örnek olduğunu belirtmesi üzerine adeta sosyal medyayı salladı. İbrahim Tatlıses ‘’İnsanların birbirine sevgi sözcükleri kullanması kötü örnek değil, iyi örnektir’’ diyerek güne damgasını vurdu. İbrahim Tatlıses’in aşk ilanının sonra bu sevgi sözcükleri son zamanların en çok konuşulan konuları arasında bulundu.

Konuklardan Sevgi Sözleri

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat