2 Ekim 2022 14:30 Güncelleme : 2 Ekim 2022 14:30

İbrahim Tatlıses daha 21 yaşındaki asistanıyla mı beraber? Berka Gül'den aşk açıklaması geldi

İbrahim Tatlıses daha 21 yaşındaki asistanıyla mı beraber? Berka Gül'den aşk açıklaması geldi

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses kendinden küçük biriyle aşk mı yaşıyor? Asistanı Berka Gül’den açıklama gecikmedi. İbrahim Tatlıses hakkında neler söyledi?

Geçtiğimiz günlerde tekrardan evlenmek istiyorum diye açıklama yapan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in aşk yaşadığı kişi ortaya çıktı. Haklarında çıkan dedikodulara İbrahim Tatlıses’in asistanından açıklama geldi. İşte haberimizin devamında tüm detayları sizlerle…

İbrahim Tatlıses tekrar evlenme kararı aldı

Geçtiğimiz günlerde kendisinden 43 yaş küçük olan Gülçin Karakaya ile birliktelik yaşayan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaptı ve şu ifadeleri kullandı. “Eşimle boşandık. Bahçeli güzel bir ev bulup yeniden bir evlilik yapmayı düşünüyorum” dedi. Evlilik için bir kez daha yeşil ışık yakmış olan 70 yaşındaki ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, 21 yaşında olan asistanı Berka Gül isimli hanımefendi ile aşk yaşadığı ileri sürüldü. Asistanı Berka Gül’den ise cevap gecikmedi. Haklarında çıkan dedikodulara net bir cevap verdi. Peki, Berka Gül açıklamasında neler söyledi?

İbrahim Tatlıses tekrar evlenme kararı aldı

İbrahim Tatlıses asistanı ile aşk mı yaşıyor?

Geçtiğimiz günlerde kaza geçirmiş olan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses aracında olduğu ileri sürülen 21 yalındaki asistanı Berka Gül’ün Instagram hesabı üzerinden profiline “İ” harfi yazıp kalp emojisi koyması kafalarda soru işareti uyandırdı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikilinin ise evleneceği konuşulan konular arasında yerini aldı. İbrahim Tatlıses’in diğer asistanı olan Şule Yazar konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. “Berka Gül usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in sevgilisi değil asistanı. Yemek yemesi için yardımcı oluyor. Benim yerime onu görevlendirdik.

Berka Gül çok küçük ve genç bir kız. Hukuk öğrencisi ve böyle anılması çok doğru değil. Usta sanatçının yanında gördüğünüz her kadın sevgilisi değil. Bu şekilde anılması artık İbrahim Tatlıses’i de rahatsız etmektedir.” ifadeleri ile çıkan haberleri yalanladı. Berka Gül’ün profiline koymuş olduğu “i” harfinin gizemi de araştırılmaya başlandı. Haberler ile ilgili taraflardan da henüz bir açıklama gelmedi. Halk meraklı gözlerle ikilinin beraber görülmesini bekliyor. 

İbrahim Tatlıses asistanı ile aşk mı yaşıyor?

Etiketler

Dünya  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat