İbrahim Tatlıses’in Kızının Nişanında Olaylar Bitmedi! Resmen Kabusu Yaşadı Bu Güzel Günde Olanlar Herkesi Üzecek!

21 Mayıs 2022 17:30 Güncelleme : 21 Mayıs 2022 17:30

Seslendirdiği şarkıların yanı sıra aile hayatıyla da çok konuşulan İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde kızının nişan törenin yaşanan kabus gibi olaylarla bir anda gündem olmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde birlikte olduklarını açıklayan İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörtel, en mutlu günlerinde şok üzerine şok atlattılar. İşte, İbrahim Tatlıses’in kızının olaylı nişan törenine dair merak edilen tüm detaylar.

İbrahim Tatlıses’in Kızının Nişanında Olaylar Bitmedi! Resmen Kabusu Yaşadı Bu Güzel Günde Olanlar Herkesi Üzecek!

Son ayların en çok konuşulan isimlerinden biri olarak gösterilen İbrahim Tatlıses, şimdilerde çok farklı bir konuyla gündeme gelmeyi başardı. Ünlü sanatçı geçtiğimiz günlerde şarkıcı olan kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in Levent Dörter ile dünya evine gireceğini tüm kamuoyuyla paylaşmıştı. Geçtiğimiz günlerde özel bir törenle nişanlanan ikili, tören sırasında tatsız olaylar yaşadı.

İbrahim Tatlıses hayranları tarafından özel hayatıyla sıklıkla takip edilen Dilan Çıtak Tatlıses, uzun süredir aşk yaşadığı meslektaşı Levent Dörtel ile evlilik hazırlıklarına başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde rüya gibi bir nişan töreniyle evliliğe ilk adımını atan çiftin peşini aksilikler bırakmadı. İşte, Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörtel’in en mutlu günlerinde yaşadıkları kabus gibi olaya dair merak edilen tüm detaylar.

Dilan Çıtak Tatlıses Nişan Töreninde Yaşadığı Aksilikle Neye Uğradığını Şaşırdı!

Geçtiğimiz günlerde Villa Polonez adlı bir mekanda nişan töreni düzenleyen Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörtel ikilisi, yüzüklerin takılmasının ardından yaşanan talihsiz olaylarla sosyal medya gündemine bomba gibi düştü.

İlk yaşanan talihsizlik, Levent Dörtel’in yüzükler takıldıktan sonra nişanlısı Dilan Çıtak Tatlıses’i öpmek istemesi üzerine İbrahim Tatlıses’ten fırça yemesi olmuştu. Bu olayın üzerine morali bozulan ünlü çift, bir de nereden geldiği belli olmayan bir köpek saldırısına maruz kaldı. Etraftakilere bir anda saldırmaya başlayan başı boş köpek, Dilan Çıtak Tatlıses’in elbisesini yırttı ve pisletti. Bu anlar, törendeki herkese korku dolu dakikalar yaşattı.

Dilan Çıtak Tatlıses Nişan Töreninde Yaşadığı Aksilikle Neye Uğradığını Şaşırdı!

Sosyal Medya İbrahim Tatlıses’in Kızının Nişanında Gelişen Olaylar Nedeniyle Çalkalandı!

Sosyal medyada çok aktif olduğu bilinen İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, nişan töreni sırasında yaşadığı olay nedeniyle platformların en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Köpek saldırısına maruz kalan ünlü isim, birçok takipçisinden geçmiş olsun dilekleri alırken karşılığında sevenlerine teşekkürlerini iletti. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Dilan Çıtak Tatlıses tarafından açıklanacak düğün tarihini sabırsızlıkla beklemeye başladı. 

Sosyal Medya İbrahim Tatlıses’in Kızının Nişanında Gelişen Olaylar Nedeniyle Çalkalandı!

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış