16 Şubat 2022 19:00 Güncelleme : 16 Şubat 2022 15:42

Ido Tatlıses Önce Paylaştı Sonra Sildi! Eşiyle Arasında Neler Oluyor Dedirten Paylaşım Olay Yarattı!

Ido Tatlıses Önce Paylaştı Sonra Sildi! Eşiyle Arasında Neler Oluyor Dedirten Paylaşım Olay Yarattı!

Uzun zamandır gündemden düşmeyen İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses önce bir fotoğraf paylaştı, sonra hemen ardından paylaştığı fotoğrafı sildi. Eşi ile arasında neler oluyor söylemlerinin üzerine yapılan bu paylaşım, resmen sosyal Medya da bomba etkisi yarattı. İdo Tatlıses’ten konu ile ilgili herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak söylentiler hala devam ediyor. İşte İdo Tatlıses ve eşi hakkında konuşulanlar….

Dört ay önce evlilik masasına oturan İdo Tatlıses ve Yasemin arasında bir kriz mi var bilinmiyor. Beş yıldır beraber olan ve Ekim ayının 2021 tarihinde nikah masasına oturan İdo Tatlıses ve Yasemin Şevkatli dikkatleri üzerlerine çekecek görkemli bir düğün ile evlenmişlerdi. Geçtiğimiz aylar içerisinde ikilinin nasıl tanıştıkları ortaya çıktığı zaman gündemde bomba haberler peş peşe yayılmaya başladı. İdo Tatlıses eşi Yasemin Şevkatli ile güzel bir pozu sosyal medyası üzerinde paylaşarak anlamlı sözler ile sevgililer günü kutlamıştı. Botu oldukça dikkat çeken İDO Tatlıses, kısa bir süre sonrasında hem fotoğrafı hem de notu sildi. Bu durumun ise ikili arasında kriz mi var acaba sorularını beraberinde getirdiği düşünülüyor.

Aralarında Bir Problem mi Var?

Kısa süre önce evlilik dünyasına adımını atan İdo Tatlıses ve eşi Yasemin Şevkatli magazinden uzak bir şekilde hayatlarını sürdürüyorlardı. Ancak İdo Tatlıses’in ilk etapta bir fotoğraf paylaşıp eşinin sevgililer gününü kutladıktan sonra bu fotoğrafı kısa sürede silmesi İdo Tatlıses ve Yasemin Şevkatli’nin tekrardan magazin gündemine bomba gibi düşmesine sebebiyet verdi.

2016 yılından beri beraber olan ünlü çiftin ilişkilerinde herhangi bir problem olmadığı gözler önündeydi. Ancak yapılan bu sosyal medyada bomba yaratacak olayı ile ilgili çiftin arasında acaba gerginlik mi var? soruları yöneltilmeye başlandı. Çiftten henüz herhangi bir açıklama gelmedi. 

Aralarında Bir Problem mi Var?

Ünlü Çift Yoksa Ayrılacak mı?

Yaşanan bu olaydan sonra ünlü çiftin takipçileri acaba ikili arasında bir problem mi var sorularını yönetmeye başladı. Takipçilerin yönelttiği sorular ufukta ayrılık mı gözüküyor?’a kadar yükseldi. Ancak ne İdo Tatlıses ne de Yasemin Şevkatli’den herhangi bir açıklama gelmedi. Açıklama bekleyen takipçiler bir süre daha bekleyeceğe benziyor.

Ünlü Çift Yoksa Ayrılacak mı?

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış