Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde öğrencilik yaparken, içeceğine ilaç atan araştırma görevlisi tarafından tecavüz edilen S.V. isimli talihsiz kadın, sürekli aldığı tehdit ve şantajlardan kurtulabilmek için tecavüzcüsüyle evlenmeyi kabul etti.

Fakat şiddet ve cinsel saldırılar, şahısla evlendikten sonra da devam etti ve ardı arkası kesilmedi. Genç kadına kızgın çatal kullanarak canice işkence yapan şahıs; gelen şikayet üzerine tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yaşadığı şiddet ve tehditlerden dolayı okulu da bırakmak zorunda kaldığını söyleyen genç kadın olayların detayını anlatarak tüyler ürpertti.

Kızgın Çatalla İşkence

Şantaj yaparak evlendiği talihsiz kadına sürekli şiddet uygulayıp tecavüz eden cani öğretim görevlisi , S.V.’nin kollarını koli bandıyla bağladı ve ocakta ısıttığı çatalla vücudunun çeşitli yerlerini yaktı.

Cinsel saldırılan dozunun her geçen gün artması karşısında artık dayanamayan S.V., öğretim görevlisi olan eşinin telefonunda başka kız öğrencilerle de yazıştığını gördü. Artık dayanacak gücü kalmayan, kendi başına gelenleri başkalarının da yaşayacağı endişesine kapılan S.V., 2018 yılı Aralık ayında Cumhuriyet Savcılığı’na gitti ve yaşadıklarını birer birer anlattı. Ardından öğretim görevlisi olan eşinden şikayetçi olduğunu ve gerekli cezayı almasını talep ettiğini ifade etti. H.V. bunun ardından tutuklanarak Samsun Cezaevi’ne gönderildi. H.V., verdiği ifadede tüm iddiaları yalanladı.

Yargılanması Devam Ediyor

Hukuk mücadelesini devam ettiren S.V., eşine aynı zamanda boşanma davası da açtı. Diğer taraftan öğretim görevlisi olan H.V.’nin Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde “Eşe karşı nitelikli cinsel saldırı, eşe karşı eziyet” suçlarından tutuklu bir şekilde yargılanmasına devam ediliyor.