20 Haziran 2022 10:00 Güncelleme : 20 Haziran 2022 10:00

İslam Memiş’ten Dengeleri Bozacak Altın ve Dolar Yorumu! ‘’Kontrollü Soygun Var, Bunu Yapan Risk Almaz’’

İslam Memiş’ten Dengeleri Bozacak Altın ve Dolar Yorumu! ‘’Kontrollü Soygun Var, Bunu Yapan Risk Almaz’’

Altın ve dolar kuru adına yaptığı açıklamalarla her geçen gün şaşkınlık oluşturmaya devam eden İslam Memiş, şimdilerde son tahminlerini paylaştı. Kur farklarının geleceği son rakamı ifade eden ünlü ekonomist, altın fiyatlarında yaşanan düşüşle ilgili son verileri de açıkladı. İşte, İslam Memiş tarafından milyonlarca yatırımcıyı ilgilendiren o flaş açıklamalara dair merak edilen tüm detaylar.

Milyonlarca kişinin yatırım adına sıklıkla takip ettikleri isimler arasında yer alan İslam Memiş, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarla herkesi şaşkına çevirmeyi başarmıştı. Son piyasa analizlerini tüm takipçileriyle paylaşan ünlü ekonomist, FED kararlarının dolar ve altın kurunu nasıl etkileyebileceğini de ifade etti.

Altın ve dolar kahini olarak kur farkları adına birçok doğru tahmine imza attığı bilinen İslam Memiş, geçtiğimiz günlerde yeni tahminlerini de açıklamıştı. Yapılan operasyonlara karşı herkesin dikkatli olması gerektiğini ifade eden ünlü isim, gelecek için korkutan bir senaryo çizdi. İşte, İslam Memiş tarafından yapılan çarpıcı açıklamaların merak edilen tüm detayları. 

İslam Memiş Piyasalarda Ciddi Bir Belirsizliğin Hakim Olduğunu Belirtti!

Geçtiğimiz günlerde Youtube hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarla piyasalar üzerinde oynanan oyunları net şekilde ifade eden İslam Memiş, ‘’Son iki gündür küresel yeni sistemlerin dünya genelindeki herkesi fakirleştirmek istediğine ve varlıklarına çöktüğüne şahit oluyoruz. Asıl amaç, parası olmayan fakir bir toplum oluşturmak. Enflasyon tevafuk değil, kontrollü bir soygun olduğunu düşünüyorum. Piyasalarda da ciddi bir belirsizlik var. FED, faiz artırımı ile enflasyonu yeniden düşüremeyeceğinin farkında. Bana sorarsanız elinde dolar tutan herkes riski bölebilmek için düşük emtia ve parite fırsatını değerlendirmelidir. Fakat sözlerim yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.’’ ifadelerini kullandı. 

İslam Memiş Piyasalarda Ciddi Bir Belirsizliğin Hakim Olduğunu Belirtti!

İslam Memiş Yaşanan Düşüşlerle İlgili Son Tahminlerini de Açıkladı!

Piyasa verilerinin yanı sıra son günlerde yaşanan kur ve varlık düşüşlerine de değinen ünlü ekonomist İslam Memiş, ‘’Merkez Bankası tarafında şu an için altın ve gümüş fiyatlarında kontrollü bir baskılanma uygulanıyor. Fakat bence bu düşüşler kalıcı olmayacak. Şu anki ekonomik durumda gram altın fiyatlarının 950 lira seviyelerinin altına kesinlikle düşmeyeceğini söyleyebilirim. Fakat yine de yatırımcılar olarak adımlarımızı dikkatli atmamız çok önemli!’’ ifadelerini kullandı. 

İslam Memiş Yaşanan Düşüşlerle İlgili Son Tahminlerini de Açıkladı!

Etiketler

Ekonomi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat