Yaz günlerinin sevilen dizilerinden Çatı Katı Aşk, 9.bölümü fragmanları ile sevenlerini çok meraklandırdı. Çatı Katı Aşk farklı bir oyuncu kadrosu oluşturmuş ve izleyicilere böyle göz kırpmıştı, bir çok ayrı ayrı başarılı projede oynayan oyuncular alışılmışın dışında bir kadro ile birleştirilmişlerdi. Yayınlanan 9. Bölüm fragmanı ile dizide hiçbir şey eskisi gibi olmayacak gibi gözüküyor.

Ateş, Yasemin’i de alarak yalıya dönme kararı verir. Yasemin ve Ateş’in ortaya çıkan evlilik cüzdanı her şeyi alt üst eder. Demir, Yasemin’le Ayşen ise Ateş’le vedalaşmanın hüznünü yaşar. Ateş, Ayşen’den ayrılabilecek mi?

Çatı Katı Aşk Hangi Kanalda? Saat Kaçta?

 Çatı Katı Aşk, bir Kanal D dizisi her Cumartesi, Ana Haber bülteninden sonra izleyicileri ile saat 20:00’ da Kanal D ekranlarında buluşan dizi yaz günlerinin vazgeçilmez eğlencesi olmuştu. Çatı Katı Aşk fragmanları ile izleyicilerini heyecanlandıran yeni bölümüyle bugün saat 20:00’da Kanal D ekranlarında.

Çatı Katı Aşk Konusu

Çatı Katı, geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlar. Dayanışmayla ve birbirine tutunarak yaşayan bu aileye minik bir “yalan”la katılan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpışacak, sonra yalanlarıyla sınanacak ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi göreceklerdir. Çatı Katı, hayata yeni atılanların, sırtında dünyaları taşıyanların, yuvayı ilmek ilmek örenlerin yani bizim, hepimizin hikayesidir aslında. Ama hepsinden öte bir aşk hikayesidir… Karakterleri birbirine taban tabana zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin’in  ailelerini karşılarına alma pahasına aşklarında direnmelerinin hikayesidir. Hayat gençleri yine boylarından büyük dertlerle baş başa bırakırken, hasretini duyduğumuz bu aile, kuvvetli bağlarıyla her şeyin üstesinden gelip bir arada kalmayı başarabilecek midir?

9. Bölüm Fragmanı