22 Ekim 2022 13:11 Güncelleme : 22 Ekim 2022 13:13

İyi Parti atağa geçti! Bir isim daha partiye katıldı! Rozetini Meral Akşener'den aldı

İyi Parti atağa geçti! Bir isim daha partiye katıldı! Rozetini Meral Akşener'den aldı

Erzincan'da iki dönem MHP Belediye Başkanlığı ve bir dönem AKP Milletvekilliği yapan Talip Kaban İYİ Parti'ye katıldı. Kaban'a rozetini Meral Akşener taktı.

Turhan Çömez, Kürşad Zorlu, Ahmet Eşref Fakıbaba gibi isimleri kadrosuna dahil eden İYİ Parti, transferlerine devam ediyor.

Erzincan'da iki dönem MHP Belediye Başkanlığı ve bir dönem AKP milletvekilliği yapan Talip Kaban, İYİ Parti'ye katıldı. Kaban'ın rozetini parti genel merkezinde Meral Akşener taktı.
Meral Akşener'in danışmanı Ömer Karakaş, "Bugün, Liderimiz Sn. Meral Akşener; Daha önce iki dönem Erzincan ilimizin MHP Belediye Başkanlığını yapmış, Bir dönem de AKP Milletvekilliği yapmış olan Sn. Talip Kaban’a rozetini takarak partimize katılımını gerçekleştirmiştir. Kendisine İYİ’ler ailesine hoşgeldiniz diyorum" ifadelerini kullandı.

TALİP KABAN KİMDİR?

KTÜ Makine Mühendisliği Fakültesi mezunudur. Erzincan Belediye Başkanlığı, Erzincanspor Başkanlığı, Ankara Büyükşehir Belediyesi Metropol İmar A.Ş. Teknik Danışmanlığı ile 22. Dönem Erzincan Milletvekilliği yapmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır; ayrıca Kamu Görevlileri Etik Kurulu üyeliği görevinde bulunmuştur.

Etiketler

Siyaset  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat