İzmir’de Yol Verme Kavgası Sonucu Korkunç Dakikalar Yaşandı!

İzmir'de belediye otobüsü şoförü, yol verme meselesinden dolayı sözlü tartışmaya girdiği kamyonetteki 2 maganda tarafından ağır bir şekilde darp edildi. Olay, vatandaş kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.
İzmir’de Yol Verme Kavgası Sonucu Korkunç Dakikalar Yaşandı!
Gündem 13 Mayıs 2019 18:44

İzmir’in Bornova ilçesinde yol verme meselesi yüzünden otobüs şoförü ile kamyonette bulunan 2 kişi arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesi sonucu kamyonetteki 2 kişi, otobüs şoförünü dövdü.

OTOBÜS ŞOFÖRÜNE TEKME VE YUMRUKLARLA SALDIRDILAR

Olay, bugün saat 14.30 sıralarında Bornova Hükümet Konağı önünde meydana geldi. Alsancak yönüne giden bir kamyonetteki 3 kişi, EVKA 3 Metro-Alsancak Gar seferini gerçekleştiren 35 Y 2236 plakalı otobüsün şoförü M.E. ile, yol verme meselesi nedeniyle tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine kamyonetten inen 3 kişiden 2’si, M.E.’ye tekme ve yumruklarla saldırdı. Bu sırada, otobüste yolcu olarak bulunan bir başka ESHOT şoförü B.B., M.E.’yi korumaya çalıştıysa da başarılı olamadı. Olay yerinde bulunan bir polis memuru, saldırganlara biber gazıyla müdahale ederek, kavgayı ayırdı. Olayın ardından karakola giden taraflar, birbirinden şikayetçi olmadı.

CEP TELEFONUYLA KAYDEDİLDİ

Öte yandan, olay çevredeki bir apartmanda oturan vatandaş tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Görüntülerde, kamyonetten inen iki kişinin M.E.’ye tekme ve yumruklarla saldırdıkları, otobüste yolcu olarak bulunan bir başka ESHOT şoförü B.B.’nin de saldırganlara engel olmaya çalıştığı ancak bunu başaramadığı görülüyor.

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com