İzmit’te Etek Altı Video Skandalı! Volkan Arslan Yakaladı…

İzmit merkezde şok eden bir olay yaşandı…

İzmit’te Etek Altı Video Skandalı! Volkan Arslan Yakaladı…
11.09.2019 - 15:31
797
A+
A-

İzmit Halkevi civarında yolda yürümekte olan ve dükkanların içine girerek etek giyen kadınların telefonun kamerasıyla etek altını videoya alan 26 yaşındaki Anıl K. isimli bir sapık yakalandı. Basın camiasının ünlü isimlerinden olan Volkan Arslan, sapığı yakalayan isim oldu.

Kahraman İlan Edildi

Volkan Arslan’ın yapmış olduğu bu hareketi sosyal medya hesabından duyuran Nurettin Kolaylı, yakalayan kişinin kim olduğu ortaya çıktı diye belirtti. İşte İzmit’in kahramanı diyerek Volkan Arslan’ı işaret etti.

Bugün öğle saatlerinde İzmit Halkevi civarında yolda yürümekte olan ve dükkanların içinde alışveriş yapan etek giymiş kadınların etek altından ve arkalarından videosunu çektiği farkedilen 26 yaşındaki sapık Anıl K.’nin mesai arkadaşları olan Volkan Arslan tarafından yakalandığını gururla söyledi.

Esnafın şahısla kavgasını gören Volkan Arslan’ın, şahısın bir boşluk bularak kaçtığı esnada arkasından koşarak yakaladığını ardından da polise teslim ettiğini; ayrıca vatandaşların lincinden koruduğunu da açıkladı. Sapığı yakalayan Arslan ise İzmit’te günün kahramanı ilan edildi.