Pratisyen Hekim Gülnur Yılmaz aracıyla beraber Antalya istikametinden annesinin ikamet ettiği Havran’a gitmek için yola çıktı. Babası Mustafa Ali Yılmaz eşiyle ayrı yaşıyor ve İzmir’de market işletmeciliği yapıyor. Eşi Gülden Yılmaz boşanma davası açtıktan sonra ona ulaşabilmek için kızının aracına GPS cihazı takıp, peşine düştü.

Mustafa Ali Yılmaz Havran yakınlarında kızının aracına bilerek çarparak, cadde üzerinden çıkmasını sağladı. Aracı yol kenarındaki bariyerlere çarparak duran Gülnur Yılmaz, babası annesinin yerini öğrenmek istediğinde, kızı söylemedi. Cani baba kızını kendi aracının çevresine götürerek kafasına 11, vücuduna 9 tane mermi sıktı ve olay yerinde hayatını kaybetti.

Sonrasında olay yerinden uzaklaşan baba, Havran Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından bulundu. Gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edilen psikopat baba tutuklandı. İzmir’de bulunan Aşağı Narlı Dere Mezarlığı’na genç doktorun defin işlemleri yapıldı.

Bana hakaret etti

Hazırlanan iddianamede katil babanın ifadesi alındı ve kızını çok sevdiğini, kazanın şanssızlıktan dolayı olduğunu dile getirdi. Araçta bulunan iki kızın kim olduğunu bilmediğini söyledi ve kendisine hakaret ettiklerini belirtti. Bunun üzerine deliye döndüğünü, ilk olarak belden aşağısına ateş ettiğini, sonrasında ise gözünün kararıp sıkmaya başladığını ifade etti.

Araçta bulunan genç doktorun arkadaşlarının da ifadeleri alındı. Babanın araca 3 kere kendilerine durdurana kadar çarptığını ve durdurduktan sonra telefonlarının kameralarını çıkartmalarını istediğini dile getirdiler. Sonrasında ise Gülnur’u zorla kendi arabasının arka kısmına götürdüğünü ve silah seslerinin duyulduğunu söylediler. Aracın arkasına götürülürken de annesinin yerini bilmediğine dair şeyler söylediğini dile getirdiler.

Çıkarıldığı mahkemede indirimsiz ağırlaştırılmış müebbet talebinde bulunuldu. İzmir’deki ikamet ettiği evinde ise çok sayıda tüfek ve bıçak çeşitleri ele geçirildi.