Karabük’te Kalp Krizi Geçiren Polis 15 Gün Önce Doğan Bebeğiyle Uğurlandı!

Karabük'te görevi başında kalp krizi geçirip hayatını kaybeden 42 yaındaki polis memuru Yücel Demirci'nin cenaze töreninde eşi, Türk bayrağına sarılı olan tabutunun üzerine 15 günlük bebeğini koydu ve "Bebeğini kokla olur mu Yücel'im" dedi. Herkesin yüreği dağlandı.
Karabük’te Kalp Krizi Geçiren Polis 15 Gün Önce Doğan Bebeğiyle Uğurlandı!
Gündem, Yaşam 6 Ağustos 2019 17:15

Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde görevli olan polis memuru Yücel Demirci, dün akşam saatlerinde çalışmakta olduğu masada birden bire fenalaştı ve olduğu yere yığıldı. Meslektaşlarının 112 acil sağlık ekiplerine haber vermesiyle birlikte Demirci hemen Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Sağlık ekipleri Demirci’nin ambulansta duran kalbini tekrardan çalıştırmak için çok büyük çaba gösterdi. Evli ve 3 çocuk sahibi olan Demirci, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata gözlerini yumdu.

Bugün Demirci’nin hastane morgundan alınan Türk bayrağına sarılı tabutu 100. Yıl Mahallesi Bilkent Camii’ne getirildi. Yapılan cenaze törenine Karabük Valisi Fuat Gürel, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, Karabük POMEM Müdür Mahmut Karabulut, İl Jandarma Komutanı Albay Ali Sefa Yılmaz, çok sayıda polis ve vatandaş katılım gerçekleştirdi.

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com