Karısının Amcası Tarafından Sokak Ortasında İnfaz Edildi!

Karısının Amcası Tarafından Sokak Ortasında İnfaz Edildi!
04.07.2019 - 14:31
54
A+
A-

Tekirdağ Çorlu’da 19 yaşındaki Alperen Kahraman eşinin amcası Durmuş S. tarafından sokak ortasında tabancayla infaz edildi. Saldırı esnada tabancadan çıkan mermiler ayrıca sokaktan geçen 2 kişiye isabet etti. O kişiler ise yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. 19 yaşındaki gencin infaz anları bir işyeri kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Hayatını kaybeden Kahraman’ın eşi Melisa Sepetçi’nin ailesi, kızlarının kaçırıldığı iddiasıyla Esra Erol’a katılarak kızlarını aramışlardı. Ardından ise genç kız kendi isteğiyle kaçtığını söylemişti.

Olay, sabah saatlerinde Muhittin Mahallesi, Omurtak Caddesi’nde yer alan bir mağazasının önünde gelişti. Alışveriş yapmak için çıkan Alperen Kahraman, mağazanın önünde eşini beklediği esnada, eşinin amcası Durmuş Ş. ile karşılaştı. Belinden çıkardığı tabancayı Kahraman’a doğrultup ateş etmeye başlayan Durşun Ş. yeğeninin kocasını başından ve karnından vurdu. Alperen Kahraman olay yerinde hayata gözlerini yumarken, yoldan geçen 2 kişi ise yaralandı.

Eşi Sinir Krizi Geçirdi

Silah sesleri üzerine alel acele mağazadan çıkan Melisa Kahraman, kucağında 2 aylık bebeğiyle birlikte eşini kanlar içinde görünce sinir krizi geçirdi. İhbar üzerine hemen olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri yaralıları Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Alperen Kahraman ise cansız bedeninin incelenmesi üzerine morga gönderildi.

Durmuş Ş. polis ekipleri tarafından gözaltına alındı ve avukatı olmadan konuşmayı reddettiğini açıkladı. Durmuş S. ile Alper Kahraman arasında husumet olduğu, sürekli olarak tartışmalar yaşandığı iddia edildi.

Esra Erol’a Katılmışlardı!

Öldürülen Alperen Kahraman’ın eşi Melisa Sepetçi’nin ailesi kızlarının kaçırıldığı iddiasıyla Esra Erol’un televizyon programına katılarak yardım istemişlerdi. Ardından Melisa Sepetçi canlı yayına bağlanarak kendi isteğiyle kaçtığını söyleyerek ailesini reddetmişti.

2 Aylık Bebeğinin Yanında Öldürdüler

Alper Kahraman’ın eşinin amcası Durmuş S. tarafından tabancayla sokak ortasında vurularak öldürülme anı, bir işyerinin güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde eşi Melisa Sepetçi mağazada alışveriş yaparken, Alper Kahraman’ın bebek arabasında bulunan henüz 2 aylık kızıyla dışarıda beklediği ve o esnada yanına yaklaşan cani amcanın tabancayla ateş açtığı görülüyor.