23 Şubat 2022 16:30 Güncelleme : 23 Şubat 2022 16:30

Kart Kullanan Herkese Nakit Hediyesi! Başvurunca Anında Kartınıza Yükleniyor

Kart Kullanan Herkese Nakit Hediyesi! Başvurunca Anında Kartınıza Yükleniyor

Halkbank Paraf kartını kullanan müşteriler için özel kampanya açıkladı! Şubat ayı sonuna kadar geçerli olan hediye bakiye kampanyası ile herkes rahatlıkla alışverişini yapabilecek ve alışveriş yaparken de aynı zamanda kazanacak! Haberin devamını içeriğimizden inceleyebilirsiniz..

Halkbank bu seferde müşterilerini unutmadı ve müjdeli haberi duyurdu. Halkbank olarak Halktan aldıkları güç ve köklü geçmişi ile başta esnaf, sanatkar ve KOBİ'ler olmak üzere tüm kesimlerin tercih ettiği bir öncü bankadır.

Kampanya Detayları

Elektronik sektöründe yurtiçi poslarından yapılacak olan toplam harcama tutarının hepsini tamamlayan müşterilere 100 TL ParafPara hediye edilecek. Kampanyaya dahil olmak için ise harcamada bulunmadan önce paraf mobil uygulamasından kampanyanın hemen katıl butonuna tıklayarak veya yurt içinden KAMPANYA yazıp 3404’e mesaj atarak katılabilirsiniz. Kampanya müşteri bazlı olup bir müşteri sadece kampanyaya bir defa katılabilir. En çok 100 TL ParafPara kazanabilir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından sonra kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanmaktadır.

Kampanyaya Katılım

Kampanyaya katılım SMS’i ücretsizdir ve kampanyaya katılabilmek için SMS’in bankada kayıtlı olan cep telefonu numarasından Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir. Alışveriş yapılan iş yerinin sistemde kayıtlı olan sektör bilgisinin doğru olup olmadığının sorumluluğu iş yerine aittir. Kazanılan ParafParalar iş yeri tarafından POS üzerinden yapılacak olan gün sonu işlemi aracılığı ile kazanım sağlanan işlemin banka sistemlerine ulaşmasının ardından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir. Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılıyorsa ParafPara ödülü de o karta yansıyacaktır. Paraf, Parafly, Sanal kartlar ve Ek kartlar yapılan işlemlerde kampanyaya dahil edilmemektedir. Paraf Debit, Business kartlar, ticari kartlar, Parafree ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler iade ve iptal işlemleri de kampanyaya dahil edilmemektedir. ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak da sayılmaz. Transfer edilen ParafParalar geri alınacaktır.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış