22 Eylül 2022 19:45 Güncelleme : 22 Eylül 2022 19:45

Kayınpederimle ilişkim var itirafıyla ipler koptu! Esra Ezmeci şok oldu ‘’Artık kapatın itirafları’’

Kayınpederimle ilişkim var itirafıyla ipler koptu! Esra Ezmeci şok oldu ‘’Artık kapatın itirafları’’

FOX TV ekranlarında Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programıyla sevenlerinin karşısına çıkan Esra Ezmeci, sosyal medya hesabı üzerinden kendisine gelen itirafları paylaşmaya devam ediyordu. Fakat ünlü psikoloğun bir kadın takipçisi, kayınpederi ile ilişkisi olduğunu söyleyerek arada buluştuklarını ifade edince herkes neye uğradığını şaşırdı. Gelen itiraf karşısında dona kalan Esra Ezmeci, o kadına zorlukla cevap verebildi. İşte, Esra Ezmeci’ye gelen o mide bulandıran itirafın merak edilen tüm detayları.

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Esra Ezmeci, şimdilerde FOX TV ekranlarında Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programıyla sevenlerinin karşısına çıkmaya devam ediyordu. Programında ele aldığı konularla herkesin beğenisi kazanan Esra Ezmeci, sosyal medya hesabı üzerinden de takipçilerine ücretsiz olarak danışmanlık yapıyordu. Her geçen gün farklı olayları gün yüzüne çıkarmaya devam Esra Ezmeci, kendisine son gelen itirafla adeta milyonları şoke etti. Kayınpederi ile ilişkisi olduğunu söyleyen bir kadın, Esra Ezmeci’den yardım istedi. İşte, Esra Ezmeci’ye gelen o şok eden itirafa dair merak edilen tüm detaylar.

Sosyal medya Esra Ezmeci’ye gelen itirafla adeta sarsıldı!

Ekranlarda yakaladığı başarıyı sosyal medya platformlarında da devam ettirmekte olan Esra Ezmeci, şimdilerde Instagram üzerinden kendisine gelen itiraflarla herkesin ağzını açık bırakmayı başarıyor. Genel olarak ilişkiler adına yorum yapmakta olan Esra Ezmeci, geçtiğimiz akşam kayınpederi ile ilişkisi olduğunu iddia eden bir kadının itirafını yayınlamıştı. Bu itiraf, milyonları ayağa kaldırırken ‘’Bu ülke nereye gidiyor?’’ sorusunu da sordurttu.

Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış