Kerimcan Durmaz’ın İfadesi Ortaya Çıktı!

Kerimcan Durmaz’ın İfadesi Ortaya Çıktı!
21.05.2019 - 10:42
55
A+
A-

Yurt dışına seyahat ettiği bir sırada uçağın tuvaletinden paylaştığı uygunsuz görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşan Kerimcan Durmaz, haftalar sonra ifade vermek için Gayrettepe Asayiş Şube’de görüntülendi. Merkeze girerken muhabirlerin sorularını yanıtlayarak üzgün olduğunu belirten Durmaz’ın, ifadesi de ortaya çıktı.

Cinsel istismar, cinsel taciz, genel ahlaka karşı hayasızca hareketler ve genel ahlaka karşı müstehcenlik suçlarından açılan soruşturmalar kapsamına ifade veren Kerimcan Durmaz, “Ben yurtdışındaydım. O görüntüler sosyal medya hesabımdan bir arkadaşıma atacaktım.” diyerek şu şekilde devam etti:

Telefonu kapatmak zorunda kaldım: “Yanlışlıkla sosyal medya hesabımdan hikaye olarak paylaştım. Uçakta telefonu kapatmak zorunda kaldığım için durumun farkında varamadım. Uçaktan indikten sonra gelen mesajlar üzerine hatamı fark edip sildim. Ama geç kalmıştım” dedi.

Ne olmuştu?: Durmaz, 28 Nisan Pazar Günü seyahat ettiği uçağın tuvaletinde çektiği müstehcen görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşması büyük tepki çekmişti.

Savcılığa suç duyuruları yağmıştı: Bir süre sessizliğini koruyan Durmaz daha sonra yayınladığı videoyla özür dilerken, birçok kişi ise savcılığa suç duyusunda bulunmuştu.

Kerimcan Durmaz kimdir?: Kerimcan Durmaz, 1994 yılında Balıkesir, Erdek ilçesinde 3 çocuklu bir ailede doğmuştur. İşe ablalarının makyaj malzemeriyle başlayan Kerimcan Durmaz, profesyonel bir makyaj uzmanıdır.

Bakü’den iş teklifi gelince Azerbaycan’ın başşehri Bakü’ye gitmiştir. Burada Periscope’u keşfetmiş ve fenomen olmaya başlamıştır. Sonra eğlence sektörüne girmek ve partiler düzenlemek için ani bir kararla Türkiye’ye geri dönmüştür.

Kerimcan Durmaz’ın Snapchat, Periscope, Instagram ve Twitter gibi en çok kullanılan sosyal medya platformlarında binlerce takipçisi vardır.

Ayrıca Durmaz, 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim’de konuk jüri üyeliği yapmıştır.