20 Aralık 2022 18:20 Güncelleme : 20 Aralık 2022 18:20

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın dizisine Akasya Durağı'ndan flaş transfer! Dizisi final yapar yapmaz soluğu Aile dizisinde aldı!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın dizisine Akasya Durağı'ndan flaş transfer! Dizisi final yapar yapmaz soluğu Aile dizisinde aldı!

Ünlü oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya 'nın beraber yer alacağı Aile dizisi için çalışmalar devam ederken oyuncu kadrosuna bir isim daha dahil oldu. Bir zamanların efsane dizisi Akasya Durağı'nın yıldız ismi artık Aile dizisinde

Aile dizisine usta isimler dahil olmaya devam ederken başroller ise Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ olarak belirlendi. Hakan Bonomo'nun yazdığı dizi son dönemlerin en güçlü kadrosuna sahip olduğu ifade edilirken Ahmet Katıksız ile Cem Tolunay’ın beraber çekeceği dizide Nur Sürer, Aslan’ın annesi Hülya rolü için anlaşma yapmak üzere olurken, Nejat İşler’in Hülya’nın büyük oğlu Cihangir’i, Canan Ergüder’in kızı Leyla’yı oynayacağı dizide Hülya’nın kayınvalidesini usta oyuncu Emel Güksu hayat verecek. Bununla beraber bir isim daha katıldı.

aile dizisi yeni isim

USTA İSİM ARTIK AİLE DİZİSİNDE

Gelen haberler üzerine Aile dizisinin kadrosu güçlendirmeye devam ederken usta isim Ushan Çakır'ın ardından şaşırtan isim daha geldi. Akasya Durağı dizisinin Sinan karakterine hayat veren Levent Ülgen artık Aile dizisinde. Sevilen isim Ülgen, Aslan'ın amcası İbo'ya hayat verecek. Aslan arasının iyi olmadığı amcasıyla iş konusunda karşı karşıya gelecek ve inatlaşmalar başlayacak. Oldukça şık giyimli bir adam olan İbo'nun sırlarla dolu bir hayatı var.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat