Denizli’de yaşanan bu olayda 3 kişiden oluşan bir kız çetesi kuran genç kızlar, sokakta gözlerine kestirdikleri, kendilerinden küçük çocukları öldüresiye dövüyorlar.

Kız Çetesi İle İlgili Şok Gerçekler

Pamukkale’de yaşanan bu dehşet verici olayın, A.C. (16), N.C (16) ve A.K (17) isimli genç kızlar tarafından meydana geldi. Sebepsiz yere olay çıkarıp, küçük çocukları döven şahıslar, videolar kaydetti. Dayak yiyen kızlardan biri hiçbir nedeni olmadan dövüldüğü anlattı. Babası F.S.’nin kızları araştırmasıyla, karşılaştığı sonuç sonrasında hayrete düştü

Kızlar, küçük çocukları adeta öldüresiye dövdüler. Saçlarından sürüklenerek, yumruk yağmuruna tutulan zavallı çocuklardan birinin babası görüntüleri izlemesiyle şoka uğrayıp, hemen emniyete koştu. Şikayetini dile getiren adam, sözlerinde “Görüntüleri elime geldi. Birçok çocuğu mağdur etmişler. Haklarındaki şikayetimden asla vazgeçmem. Bunların cezalarını çekmesi lazım.” ifadelerinden de bahsetti.

 

“Alkol ve Tabancalarla Çekilmiş Fotoğrafları Var”

İlk önce darp raporu alıp, sonra emniyete başvuran baba, kızının güvenliğinden şüphe duymaya başladı. Çünkü kızların pek tekin olmadığı kanaatine vardı. Alkol, tabanca ve bıçak ile fotoğraflarını gören baba kızı hakkında koruma atanmasını talep etti.

Önce Dövüp, sonra kameraya aldıkları görüntüler ile küçük çocukları tehdit eden kızların sosyal medya hesaplarına erişildi ve aralarında geçen konuşmaların hiç uygun olmadığı görüldü. Çocukları birilerine söylemesinler diye sürekli tehdit eden kızlar hakkındaki inceleme devam ediyor.