Kızı ve Oğluna Cinsel İstismarda Bulunan Sapık, İnkar Etti!

Kızı ve Oğluna Cinsel İstismarda Bulunan Sapık, İnkar Etti!
09.08.2019 - 15:37
130
A+
A-

Söz konusu olay, şuanda 14 yaşında olan kız çocuğunun, geçen yılın aralık ayında 16 yaşında olan ağabeyine, babası A.K. tarafından kendisine 7 yaşından beri cinsel istismarda bulunduğunu söylemesiyle birlikte aydınlatıldı. Ağabey de annesi Z.K.’ye, babasının 11 yaşındayken kendisine top almaya geldiği evde cinsel istismarda bulunduğunu aktarıp, kız kardeşini bu durumdan kurtarmasını söyledi.

Küçük kız kendisiyle konuşmak isteyen annesine de babasının kendisini 7 yaşından beri evde kimsenin olmadığı esnalarda taciz ettiğini, geçen yıl da yaz tatilinde babasıyla yaptığı görüşmeyi kaydettiğini ifade etti.

Anne Z.K. jandarma ekiplerine ihbarda bulundu. Bu yılın Ocak ayında gözaltına alınan ve ardından tutuklanan baba A.K. ile ilgili ‘çocuğun nitelikli cinsel istismarı, cinsel amaçla kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, çocuğun cinsel istismarı’ suçlarından dolayı 60 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Soruşturma aşamasında dinlenen ve mahkemeye delil olarak sunulan ses kaydında, babanın kızına aynen şu sözleri söylediği tespit edildi: “İyi düşün. Herkes gittikten sonra tek olduğumuzda her şeyi yapabiliriz. Anlamıyorum, seni sevmenin neresi mantıksız. Çok seviyorum. En ufak bir şeyde kızıyorsun, dokunmama izin vermiyorsun, sevmeme izin vermiyorsun. Sağına, soluna dokununca bir şeyler mi eksiliyor sanki”

İnkar Etti

Tutuklu baba A.K., dünkü duruşmasında suçlamaları reddetti. Çocukların İnternet’te bulunan “mavi balina” isimli oyunu oynadıklarını iddia eden sapık, psikolojilerinin bozuk olduğunu söyleyerek kendisinin çocuklarından asla böyle bir itham beklemediğini söyledi.