İngiltere’nin Başkenti Londra şehrinde yaşanan ve tüm Dünya’da yankı uyandıran korkunç cinayette, Bulgaristan asıllı olan 27 yaşındaki Deniz Beytula isimli cani baba, henüz 3 haftalık olan erkek bebeğini öldürdü. 21 yaşındaki Eşi Andrea Stefan’ı da yaraladı.

Polisi Arayıp Kendini İhbar Etti

Bir fast food zincirinin restoranında çalışmakta olan cani baba Deniz Beytula, 3 haftalık bebeğini öldürdükten sonra karısını yaraladı. Karısının da öldüğünü düşününce polis ekiplerini arayarak, eşi ve çocuğunu öldürdüğünü söyleyip kendini ihbar etti.

Kuaförde Kavga Ettiler

Söz konusu olay Başkent Londra sınırları içerisinde yer alan Portland Close bölgesinde yaşandı. Genç çift ilk olarak bir kuaförde tartışıp kavga ettiler. Ardından sakinleşerek eve geçtiler.

Kan Donduran İddia

Yapılan iddialara göre, bir takım ruhsal sorunlar yaşayan cani baba, 3 haftalık oğlunun karısıyla mutluluğuna engel olduğunu, karısının oğluna daha çok ilgi gösterdiğini düşündü. Karısının, üç haftalık bebekleriyle olması gerekenden fazla ilgilendiği fikrini kafasında kuran ve takıntı haline getiren ruh hastası şahıs, korkunç bir plan altına imza attı.

Çocuğunu 2, Eşini 6 Bıçak Darbesiyle…

Kuaförden eve geldiklerinde eline “ekmek bıçağı” adı verilen bıçağı alan baba, aniden ilk olarak 3 haftalık bebeğine 2 bıçak darbesi vurdu. Ardından eşini 6 bıçak darbesiyle öldürmek istedi. Bebek hayata gözlerini yumarken, eşi yaralı olarak kurtarıldı.

23 Yıl Hapis Cezası

Katilin, polis ekiplerini arayıp kendini ihbar etmesiyle birlikte olay yerine gelen ekipler, zanlıyı karakola götürerek ifadesini aldı. Emniyette gerçekleştirilen işlemler sonrasında adliyeye sevki gerçekleştirilen katil, savcılık sorgusu sonrasında çıkarıldığı mahkeme tarafından 23 yıl hapis cezasına çarptırıldı.