Küçük Çocuğunun Elini Matkapla Deldi, Göle Attı!

Küçük Çocuğunun Elini Matkapla Deldi, Göle Attı!
07.08.2019 - 10:17
111
A+
A-

Elinin matkapla delindiği iddia edilen çocuğun vücudunda ise sayısız ısırıkla tahrip izi bulunuyor. Aynı zamanda çocuğun, annesi ve beraber yaşadığı şahısla birlikte Van Gölü’ne atıldığı da yine iddialar arasında yer alıyor.

Yapılan iddialara göre Samsun İlkadım ilçesi İlyasköy Mahallesi’nde esnaf olarak bulunan 40 yaşındaki Emrah Asan, yaklaşık olarak 5 yıl önce eşinden boşandı. İddiaya göre, Van’da bir ilkokulda öğretmen olarak çalışan Ayla K., 1 ay önce 7 yaşındaki çocuklarını kaçırdı.

Küçük Ömer, Van’a gitmesiyle birlikte aradan geçen birkaç günün ardından “babama gideceğim” diye ısrar etmeye başlayınca annesi Aylak K. ve annesinin birlikte yaşadığı İnan K. tarafından işkence gördü. Annesi ve birlikte ikamet ettiği şahıs tarafından eli matkapla delinmeye çalışılan henüz 7 yaşındaki küçük çocuk, uykusundan uyandırıldı ve vücudunun büyük bölümü ısırılarak tahrip edildi.

En son nokta olarak ise anne ve birlikte yaşadığı şahıs tarafından ölmesi amacıyla Van Gölü’ne atıldığı iddia edilen 7 yaşındaki küçük çocuk, yüzme bildiğinden dolayı kurtuldu.

Çocuğun durumunu gören bir başka aile ise, babasının numarasını isteyerek iletişime geçti. Baba Emrah Asan, hemen Van’a giderek çocuğu annesinden aldı.

Anneden ve yanındaki şahıstan şikayetçi olan Asan, çocuğa işkence yapan bu 2 cani şahsın en ağır şekilde cezalandırılması talebinde bulundu.