9 Şubat 2022 11:00 Güncelleme : 9 Şubat 2022 10:55

Kurtlar Vadisi Küllerinden Doğuyor! Ünlü Oyuncu TRT1 Dizisinde Yeniden Ekranlarda

Kurtlar Vadisi Küllerinden Doğuyor! Ünlü Oyuncu TRT1 Dizisinde Yeniden Ekranlarda

TRT1 ekranlarında öyle bir dizi oynamaya başlayacak ki Kurtlar Vadisi küllerinden resmen tekrardan doğacak. Merak edilen dizi vatandaşlar tarafından şimdiden heyecanla bekleniyor. İşte Kurtlar Vadisinin küllerinden tekrardan doğacağı, merak edilen o dizi…

Final yapan dizilerin arasına Kıbrıs Zafere Doğru’nun da katılması ile birlikte TRT1’de yepyeni ve bu dizileri aratmayacak bir dönem dizisi ekranlara gelecek. Genellikle iddialı yapımlara imza atan TRT1’in Kurtlar Vadisi’nin yıldız oyuncusunu da dizide başrol olarak oynatacağı konuşulanlar arasında. Böylelikle dizinin Kurtlar Vadisi’nin küllerinden tekrardan doğacağı dile getiriliyor. İşte haberin detayları ve merak edilen o oyuncu!

Bir çok benzer dizinin TRT1 ekranlarından kaldırılması ile seyirciler bu türde bir dizinin yeniden ekranlara gelmesi talebinde bulunmaya başladı. Bu talep doğrultusunda TRT1 yanıtsız kalmadı. Bir Hacı Bayram-I Veli projesini dizi severler ile buluşturmaya karar veren TRT1’ de harika bir dizi konusu ile ekranlara iddialı bir dönüş yapacak.

Bu Proje Çok Konuşulacak!

Tarihin önemli ve bilinen isimleri arasında yer alan Hacı Bayram-ı Veli’nin tüm yaşantısını konu edinecek Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli dizisinde Tekden Filmin imzası ile TRT1 ekran macerasına iddialı şekilde giriş yapacak.

Senaryosunu İsa Yıldız’ın kaleme aldığı projede Kurtlar Vadisi’nin ünlü oyuncusu resmen başrol olacak. Hafızalarda Kurtlar Vadisi ile özdeşleşen Burak Sevinç filmin başrolünde olarak tüm izleyicilerin dikkatini çekeceğini dile getiriliyor. Ekranlara iddialı bir giriş sağlayacaklarını dile getiren dizi ekibi Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden sonra seyircilerin bütün ilgisini kendi dizilerine toplayacaklarını dile getiriyor. 11 Şubat Cuma akşamı TRT1 ekranlarında saat 20:00’da izleyici karşısına gelecek Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-I Veli dizisi izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Bu Proje Çok Konuşulacak!

Dizi Gerçek Hayatı Konu Edinecek!

Hacı Bayram-I Veli dizisinde resmen birebir gerçek hayatın izleri işlenecek. Seyirci bu nedenle heyecanla dizinin ilk bölümünün yayınlanmasını bekliyor. Birçok yetenekli oyuncunun yer alacağı dizi, diziler arasında oldukça ses getireceğe benziyor.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış