10 Ağustos 2022 14:26 Güncelleme : 10 Ağustos 2022 14:26

Kurtlar Vadisi'nde Canan'dı! Hande Kazanova'nın bu yeni işini kimse beklemiyordu, işte oyuncunun yeni mesleği

Kurtlar Vadisi'nde Canan'dı! Hande Kazanova'nın bu yeni işini kimse beklemiyordu, işte oyuncunun yeni mesleği

Kurtlar Vadisi'nde Canan karakterine hayat veren güzel oyuncu oyunculuk kariyerine nokta koydu ve öyle bir iş yapıyor ki! Hande Kazanova'nın bu yeni işini duyanlar şaşırıyor.

Kurtlar Vadisi aradan yıllar geçmesine rağmen eskimeyen dizilerin başında geliyor. Ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Kurtlar Vadisi dizisinde eski oyuncuları da merak ediliyor. Dizide Canan karakterine hayat veren Hande Kazanova’nın yeni mesleği herkesi şaşırtıyor.

Kurtlar Vadisi dizisinde sevilen isimlerden bir tanesi olan Hande Kazanova son dönemde ekranlardan uzaktı. Bu nedenle de oyuncuların hayatları ve yapmış oldukları mesleklerde insanlar tarafından merak ediliyor. Kurtlar Vadisi dizisi aradan uzun yılların geçmesine rağmen en fazla merak edilen ve izlenen dizilerin başında geliyor.

Bambaşka bir iş yapıyor

 Kurtlar Vadisi dizisinde Canan karakterine hayat veren Hande Kazanova da yeni mesleği ile ilgi çekmeyi başardı. Canan karakteri ile ününe ün katan ve o dönemde parlayan isimlerden bir tanesi olan Kazanova kendisine ait bir internet sitesi üzerinden astroloji yorumları gerçekleştiriyor.

Bambaşka bir iş yapıyor

Hande Kazanova kimdir?

Kazanova bu işte profesyonel ile ilgilendiğini ve ayrıca insanları bireysel danışmanlık hizmeti verdiğini de söyledi. Hande Kazanova 1973 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Kendisi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun özellikle de oyunculuk kariyeri ile insanlar tarafından bir hayli sevinmişti.

Kendisinin daha önce de astrolojiye ilgisi olduğunu ve bu nedenle böyle bir proje içerisinde yer almayı istediğini söyledi. Güzel oyuncu şimdilerde ise oyunculuk kariyerini bir kenarı bıraktı ve astroloji ile ilgileniyor. Kendisi Kurtlar Vadisi dışında çok sayıda projede yer almıştı. Özellikle de Mahallenin Muhtarları dizisinde yıldızlaşmış ve oyunculuk kariyerinde ciddi bir yükselme yaşamıştı. Kendisi başarılı oyunculuk kariyerini geride bıraktı ve daha farklı alanlarda işler yapıyor.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış