16 Şubat 2022 23:55 Güncelleme : 17 Şubat 2022 00:15

Kuruluş Osman Gündüz Bey Diziden Ayrılıyor mu? Tarihte Gündüz Bey Ne Zaman Öldü! Dizide Ölecek mi

Kuruluş Osman Gündüz Bey Diziden Ayrılıyor mu? Tarihte Gündüz Bey Ne Zaman Öldü! Dizide Ölecek mi

Kuruluş Osman bu hafta yayınlanan bölümde resmen seyircinin alkışlarını hak etti. Bölüm oldukça heyecanlı geçti ve bir çok olay oldu. Bölümün sonunda Osman Bey, Gündüz Bey'in boğazına yayın ipini geçirdi. Peki Gündüz Bey Diziden Ayrılıyor mu? Yeni Bölümde Neler Olacak? Gündüz Bey Gerçekten Ölecek mi? İşte Tüm Sorularınızın Cevabı

Kuruluş Osman Dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Son bölüm resmen reytingleri alt üst etti. Son bölümde bir çok olaya aynı anda yer verildi. Osman Bey bütün tekfurları emrinin altına almayı başardı. Moğol ordusu 20 Bin askeriyle herşeyi yakıp yıkmaya hazırlanıyor. Tam bunlar olurken Gündüz Bey ve Osman Bey Karşı karşıya geldi. Gündüz Bey yaptığı hatayı itiraf etti ve Osman Bey yayın ipini çıkararak Gündüz Bey'in Boğazına Doladı. Peki Gündüz Bey Ölecek mi? Tarihte ne zaman Ölüyor?

Amca'sına da Aynı Şeyi Yapmıştı

Osman bey, bildiğiniz gibi Amcası Dündar Bey içinde aynı yöntemi kullanmıştı. İlk boynuna ipi doladığında öldürmemiş affetmiş fakat ikinci hatasında ise affetmeyip o iple Dündar Bey'i Öldürmüştü. Aynı olay Gündüz Bey içinde geçerli olacak ve Osman Bey, Gündüz Bey'i affedek hatta onunla birlikte gelecek moğol saldırısından korunmak için planlar yapacak. Peki tarihte ne oldu?

Tarihte Gündüz Bey Nasıl Ölüyor

Gündüz Bey'i Osman Bey öldürmeyecek öncelikle ondan emin olabilirsiniz. Gündüz  Bey,İnegöl Savaşı(1299) esnasında Şehit olmuştur.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış