Kütahya’da 17 Yaşındaki Genç Döner Bıçağıyla Dehşet Saçtı!

Kütahya’da 17 Yaşındaki Genç Döner Bıçağıyla Dehşet Saçtı!
21.05.2019 - 09:02
21
A+
A-

KÜTAHYA Ali Paşa Mahallesindeki halk pazarı otoparkından geçen E.Y., iddiaya göre, kendisinden para isteyen S.Y. (17) ve A.C.E. (17) ile tartıştı. S.Y., otopark içerisinde E.Y.’ye yumruk atınca tartışma kavgaya dönüştü. Bu sırada E.Y. belinden döner bıçağını çıkarırken, S.Y. olay yerinden kaçtı. E.Y. ise A.C.E.’ye saldırarak döner bıçağıyla yaraladı. Yere düşen yaşıtına saldırmayı sürdüren E.Y. daha sonra olay yerinden kaçtı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi otopark içerisinde yapılan A.C.E., Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yaralanan A.C.E.’nin el ve kollarında derin kesikler olduğu belirlendi.

Olayla ilgili soruşturma başlatan Kütahya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri E.Y.’yi kısa sürede döner bıçağı ile birlikte yakalayıp gözaltına aldı. İki şüpheli de ifadeleri için Çocuk Şubesi ekiplerine teslim edildi. İki şüpheli de ifadeleri için Çocuk Şubesi ekiplerine teslim edildi.

Olay anı iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde E.Y.’nin belinden çıkardığı döner bıçağı ile yaşıtlarına saldırdığı görüldü.