MAK Araştırma İstanbul Seçimi Verilerini Paylaştı!

31 Mart 2019 tarihli yerel seçimlerde Ekrem İmamoğlu ve Yıldırım arasındaki farkı 5 puan göstererek Yıldırım'ın önde olduğunu belirten ve yanlı tespit yaptığı ortaya çıkan MAK araştırma; ilk verilen gelmeye başladığını depreme hazırlıklı olunması gerektiğini duyurdu.
MAK Araştırma İstanbul Seçimi Verilerini Paylaştı!
Güncel 15 Mayıs 2019 15:33
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 OY, ortalama: 1,50 dışında 5)
Loading...

MAK Araştırma, 23 Haziran’da İstanbul’da tekrar edilen olacak seçimlere ilişkin yürüttüğü anket çalışmalarını takipçeleriyle paylaştı.

MAK Danışmanlık, sosyal medya hesabından, “İlk veriler gelmeye başladı. Bu İstanbul seçimi; bir İstanbul seçiminden çok daha büyük! Sahi İstanbul denizlerle çevrili…Bu seçimin deprem etkisine herkes hazır olmalı. Depremin etkisinden çok tsunamiye dikkat” paylaşımı yapıldı.

Bu milletin milletin adamlarına sevgisi vardır

MAK Danışmanlık Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulat, AK Parti’nin İstanbul seçimlerine yönelik yapmış olduğu çalışmaları değerlendirerek, “İstanbul hikayesi pek çok başarı ile dolu. Binali Yıldırım, 31 Mart’tan farklı, istekli, gönüllü, görünür bir kampanya ile 23 Haziran’ı değiştirebilir. Bu milletin bugün yaşanan pek çok olumsuzluğa rağmen kibirden uzak, tepeden bakmacı olmayan milletin adamlarına sevgisi hep vardır” dedi.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com