17 Ağustos 2022 17:43 Güncelleme : 17 Ağustos 2022 17:43

Masterchef Danilo Zanna yarışmacıya bomba gibi patladı! Diğer şefler bile tutamadı, neler oluyor

Masterchef Danilo Zanna yarışmacıya bomba gibi patladı! Diğer şefler bile tutamadı, neler oluyor

Masterchef Türkiye 2022’de yarışmakta olan bir yarışmacı ünlü şef Danilo Zanna’yı çileden çıkardı. Pamuk gibi adam gitti yerine bambaşka bir insan geldi.

TV8 ekranlarının sevilerek izlenen yarışması Masterchef Türkiye 2022’nin ana kadrosuna girmiş olan yarışmacılardan biri Danilo Zanna’yı çileden çıkarmak için elinden geleni yaptı. Ünlü şef sinirlerine hakim olamayarak ‘biraz kes çeneni’ dedi. İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle…

Masterchef Türkiye şefi Danilo Zanna’yı çileden çıkaran yarışmacı kim?

Acun Medya tarafından izleyici karşısına çıkan Masterchef Türkiye yarışmasının son bölümü büyük bir keyifle izlenmektedir. Her bölümü heyecan veren Masterchef yarışmasında şefler yarışmacılardan yurtdışı ülkelerinden özel bir yemek istemişti. İlk turda ise sadece 5 yarışmacı bir üst tura geçmeye hak kazanmış ve sadece Kaan isimli yarışmacı dengeleri alt üst etmeyi başarmıştı. Fatma Nur isimli yarışmacı Danilo Zanna’nın sinirlerini zıplatınca olanlar oldu. Hal ve hareketleri ile milyonların dikkatini üzerine çeken Fatma Nur özellikle 8. Olarak kadroya dahil olduktan sonra seyircilerin sinirlerini zıplattı. Her hamlesi ayrı olay olan Fatma Nur son olarak Danilo Zanna’nın işine karışınca olanlar oldu. 

Masterchef Türkiye şefi Danilo Zanna’yı çileden çıkaran yarışmacı kim?

Danilo Zanna Fatma Nur’a ne dedi?

Pamuk gibi bir adam olan Danilo Zanna’yı bile çileden çıkarttı. Pamuk adam gitti yerine başka biri geldi dedirtti. Sözleri ve yaptığı hareketler ile ortalığı kasıp kavuran yarışmacı Fatma Nur ilk bölümde karidesi temizlemediği için ilk gün tabağı değerlendirilmeye alınmamıştı. Fatma Nur bütün yarışmacı arkadaşlarının tabaklarına müdahale edip onları demorolize ederek engellemeye çalışmıştır. En son ise Danilo Zanna’nın yaptığı eleştiriye karışınca ünlü şef Danilo Zanna Fatma Nur’a ‘kapa çeneni artık’ diyerek çıkıştı. Bunu duyan ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu bu olay karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Pamuk gibi adam gitti yerine başka bir adam geldi tarzı yorumlar geldi. Fatma Nur’un bir üst tura geçtikten sonra değişen tavırları hem arkadaş çevresini, hem yarışmacıları hem de izleyicileri büyük çileden çıkarttı. 

Danilo Zanna Fatma Nur’a ne dedi?

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış