1 Ağustos 2022 23:15 Güncelleme : 1 Ağustos 2022 23:15

Masterchef Mehmet Yalçınkaya'ya maaşa zam işe son! Acun sen dinlen deyip gönderdi, yok artık

Masterchef Mehmet Yalçınkaya'ya maaşa zam işe son! Acun sen dinlen deyip gönderdi, yok artık

MasterChef Türkiye’nin şefi Mehmet Yalçınkaya maaşa zam işe son dedirtti. Acun’sa dinleyip gönderdi ve Mehmet Yalçınkaya var mı yok mu soruları dönmeye başladı.

MasterChef Türkiye’de Mehmet Yalçınkaya maaşına zam istedi. Duyulan haberlere göre ise Acun Ilıcalı o zammı yapmaya yanaşmadı. İşte tüm detayları ile haberimizin devamında sizlerle.

Masterchef Türkiye’nin şefi Mehmet Yalçınkaya kovuldu mu?

TV8 ekranlarının sevilen ve sevgiyle izlenen programı Masterchef Türkiye’de yeni bir olaya imza atıldı. Yapılan iddialara göre Mehmet Yalçınkaya evine gönderildi. Acun Ilıcalı çekimleri durdurarak Mehmet Yalçınkaya’ya “sen git biraz dinlen’’ dediği cümleler gündeme bomba gibi düştü. Evrakları eline verilmiş olan Mehmet Yalçınkaya sosyal medyayı sallamaya yetti. Acun medya tarafından yayınlanan MasterChef Türkiye’nin son bölümü dün akşam izleyici karşısına çıkmıştı. Kendilerini kanıtlamak isteyen yarışmacılar tezgahının önüne geçerek iş yaptıkları sırada iddialara göre Acun Ilıcalı seti ziyaret etti. Mehmet şefin sinirli olması gözünden kaçmadı ve oracıkta olaya el attı. 

Masterchef Türkiye’nin şefi Mehmet Yalçınkaya kovuldu mu?

Peki, Acun Ilıcalı Mehmet Yalçınkaya’ya ne dedi?

Masterchef Türkiye’nin son bölümünde çökertme kebabı yapmalarını istedikleri Kaan, Sercan ve Gülcan tezgah başına geçmişlerdir. Gülcan yemeğini yaptığı sırada pilav tenceresini et kavurunca Mehmet şef çılgına döndü. Yarışmacının önüne ne kadar teflon tava varsa koyan Mehmet Yalçınkaya “Bu kadar da uzun değil ya, sonuçta et pişiriyorsun. Pilav tenceresinde yapılacak şey mi o ?” Açıklamasında bulunmuştu. O sırada ise Acun Ilıcalının sette olduğu ve oracıkta hemen bir yaptırım uygulandığı söyleniyor. Sosyal medyada Kaan, Sercan ve Gülcan’ın çekimleri bittikten sonra Acun Ilıcalının çekimi durdurduğu ve Mehmet Yalçınkaya ile konuştuğu iddia edildi. Mehmet şefin hal ve hareketlerinden memnun olmadığını dile getiren Acun Ilıcalı bir sorun olup olmadığını sordu. Mehmet şefin sürekli olarak gergin olduğunu hisseden Acun Ilıcalı ”sen evine git biraz dinlen” sözlerine kullandı.

Peki, Acun Ilıcalı Mehmet Yalçınkaya’ya ne dedi?

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış