28 Temmuz 2022 15:57 Güncelleme : 28 Temmuz 2022 15:57

Masterchef Somer Sivrioğlu evliler kervanına yeniden katılıyor! Düğün hazırlıkları başladı boşanır boşanmaz…

Masterchef Somer Sivrioğlu evliler kervanına yeniden katılıyor! Düğün hazırlıkları başladı boşanır boşanmaz…

Masterchef yarışmasının en sevilen isimleri arasında gösterilen Somer Sivrioğlu, kariyerindeki başarısının yanı sıra özel hayatıyla da gündeme damga vurmayı başarıyordu. 18 yıldır evli olan ünlü şef, iddialara göre Masterchef programının editörü Pınar Kızılkaya ile görüşmeye başlamıştı. Şimdilerde bu iddiaları doğrulayan öyle bir gelişme yaşandı ki herkesin ağzı adeta açık kaldı. İşte, Somer Sivrioğlu ve Pınar Kızılkaya arasında yaşandığı iddia edilen o şok eden gelişmenin merak edilen tüm detayları.

TV8 ekranlarında reyting rekorlarını alt üst etmeye devam eden Masterchef programı, şimdilerde birçok farklı konuyla da gündeme gelmeye devam ediyordu. Özellikle programın jüri koltuğunda oturan Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın özel hayatı, milyonların araştırmalarına konu oluyordu.

Geçtiğimiz aylarda yeni bir ilişkiye başladığı ifade edilen Somer Sivrioğlu, iddialara göre Masterchef yarışmasının editörü Pınar Kızılkaya ile aşk yaşıyordu. Birlikteliklerini sessiz sedasız sürdürmekte olan ikiliden şimdilerde milyonları şaşkınlığa uğratacak bir haber geldi. İşte, Masterchef’in başarılı jüri üyesi Somer Sivrioğlu ve Pınar Kızılkaya arasında yaşanan son gelişmelere dair merak edilen tüm detaylar. 

Somer Sivrioğlu evlilik davetiyelerini dağıtmaya başladı!

Geçtiğimiz aylarda Pınar Kızılkaya ile bir aşk yaşamaya başladığı söylenen ve bu birliktelik için eşinden ayrıldığı konuşulan Somer Sivrioğlu, şimdilerde yeni gelişmelerle de gündemi sallamayı başarıyor. İddialara göre Pınar Kızılkaya ile olan ilişkisini evliliğe dönüştürebilmek için 18 yıllık eşiyle boşanma sürecini başlatmıştı. Şimdilerde ünlü şef tarafından atıldığı iddia edilen o adım, milyonların ağzını açık bıraktı.

Kulislerde konuşulanlara göre Somer Sivrioğlu, sevgilisi Pınar Kızılkaya ile evlilik sürecinin ilk adımlarını başlattı. Sessiz sedasız bir düğün yapmak istedikleri söylenen ikili, daha şimdiden yakınlarına davetiyelerini de dağıtmaya başladılar. Şimdilerde milyonlarca magazin sever, konuya dair Somer Sivrioğlu’ndan gelecek net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

Somer Sivrioğlu evlilik davetiyelerini dağıtmaya başladı!

Somer Sivrioğlu’nun yaptığı evlilik hazırlıkları sosyal medyayı salladı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesine sahip olduğu bilinen Somer Sivrioğlu, şimdilerde yaptığı evlilik hazırlıklarıyla platformları çalkalamayı başardı. Birçok kullanıcı, ünlü şefin yaptığının oldukça yanlış olduğunu ifade ederken iddialar doğruysa ortada bir yasak aşk olduğunun ortaya çıkacağını söylediler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Somer Sivrioğlu’nun evlilik adına atacağı adımları dört gözle beklemeye başladı.

Somer Sivrioğlu’nun yaptığı evlilik hazırlıkları sosyal medyayı salladı!

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış