23 Şubat 2022 19:30 Güncelleme : 23 Şubat 2022 23:58

Mehmet Ali Erbil’in Kızı Yine Fişek Gibi! Öyle Pozlar Verdi ki Görenler Kıyafetleri Nerede Dedi

Mehmet Ali Erbil’in Kızı Yine Fişek Gibi! Öyle Pozlar Verdi ki Görenler Kıyafetleri Nerede Dedi

Ece Ronay’ı taciz etmekle suçlanan Mehmet Ali Erbil bu iddialarla bir dönem magazin gündemine bomba gibi oturmuştu. Devamında bu konu ile ilgili açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu Ece Ronay’a herhangi bir tacizde bulunmadığını iddia etmişti. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil iddialı pozlarıyla gündeme geldi. Haberin devamını içeriğimizden takip edebilirsiniz..

Mehmet Ali Erbil iddiaları yalanlarken Ece Ronay’a herhangi bir tacizde bulunmadığını savunmuştur ve tamamen kendi ismini öne çıkarma amacı ile böyle bir şey yapmaya çalıştığını söylemişti. Kızı Yasmin Erbil de babasını destekler nitelikte sözler kullandı. Mehmet Ali Erbil’in o dönemler göğüslerini teşhir ediyor dediği Ronay bir yana şimdi ise kendi kızı ortalığı savurup sallamıştır.

Mehmet Ali Erbil’in Kızı Sosyal Medyayı Salladı Geçti

Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in kendisine gönderdiği mesajları tek tek ifşalamış ve taciz iddialarında bulunarak gündemde kalmayı başarmıştı. Magazin gündemi bu haberle öyle bir sallandı ki Erbil ile ilgili milyonları geçen Tweetler atıldı. Atılan taciz iddialarına çok sert bir tepki ile yanıt veren Mehmet Ali Erbil bu iddiaların tamamen yalan olduğunu söyledi. Tamamen gündemde kalmak için böyle bir yalan ortaya atıldığını da belirtti. Erbil, Ece Ronay ile ilgili olarak “Göğüslerini açmak saygınlık mı, bedenini teşhir ediyorsun.” Demiş ve daha da tepki çekmişti. Bugünlerde ise kızı, Ece Ronay’dan daha açık ve iddialı pozlar paylaşınca milyonlar ve takipçileri tepki gösterdi. İşte Mehmet Ali Erbil’in kızının instagram’ı yakıp geçen fotoğrafları.

Mehmet Ali Erbil’in Kızı Sosyal Medyayı Salladı Geçti

Ünlü Şovemen Mehmet Ali Erbil'in Kızından İddialı Pozlar

Mehmet Ali Erbil Ece Ronay’ın taciz iddialarına yanıt verirken; “bedenini ortaya koyuyor, göğüslerini teşhir ediyor” gibi ifadeleri çok büyük tepkiler toplamıştı. Öte yandan kızı Yasmin Erbil babasını bu noktada destekler nitelikte açıklamalarda bulunmuştu. Yasmin Erbil’in eleştirdikleri giyim tarzından çok açık giyinmesi ve teşhir konusunda daha yakın olduğunun sosyal medya kullanıcıları tarafından söylemesi herkesin tepki göstermesine neden oldu. Yasmin Erbil sosyal medyayı yakıp kavururken diğer fotoğrafları ise takipçilerini büyük şoka soktu. Birkaç sosyal medya kullanıcıları ise kendi kızına gelince herkes poz veriyor ancak başkasının kızına gelince “teşhir” konusu oluyor, diyerek Erbil’e tepki gösterdiler. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış