Ay Yapım imzalı, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu senaryolarının ise Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından yazıldığı Menajerimi Ara bugün ikinci bölümüyle Star TV’de.

Özellikle genç kitle tarafından ilk bölümüyle beğenileri toplayan ve eleştirmenlerden olumlu puan alan Menajerimi ara dizisi bugün ikinci bölümü ile haberlerden sonra saat 20:00’da Star TV de izleyicisi ile buluşuyor.

Bir Fransız dizisinden esinlenilen bu yapım, drama ve komediyi harmanlıyor. Dizi bir ajans şirketinde geçen olayları konu ediniyor. Bu yönüyle ve baş karakterin 20’li yaşlarında daha kariyerin başında bir genç olması ile daha çok Z kuşağına hitap etsede içerisinde bulundurduğu özellikle Yeşil Çam’dan oyuncular ile orta yaşlı insanları yani hane halkının tamamını ekran başına kitliyor.

Oyuncular

Barış Falay (Kıraç), Canan Ergüder (Feris), Fatih Artman (Çınar), Ayşenil Şamlıoğlu (Peride), Ahsen Eroğlu (Dicle), Deniz Can Aktaş (Barış), Semi Sırtıkkızıl (Emrah), Gamze Karaduman (Gülin), Nazlı Senem Ünal (Jülide), Bedir Bedir (Bekir), Pınar Ünsal (Leyla), Aslı Mavitan (Mayda), Yaprak Medine (Beren), Buse Sinem İren (Meral), Duygu Şen (Ece), İdeal Beran Kotan (Aydın)