Menajerimi Ara dizisi henüz yeni olsa da kısa sürede evlerin neşesi bir dizi haline geldi. Alışılmışın dışında bir yapım olan dizi geçtiğimiz bölüm Çağatay Ulusoy süprizi yapmıştı ve hayranlarını çok sevindirmişti. Bu bölüm ise ünlü popçu Edis Görgülü dizinin konuğu oluyor.

Menajerimi Aran’nın 4. Bölüm fragmanı yayınlandı yayınlanan fragmanda Türk televizyon dizilerinden alıştığımız aşk çıkmazını görüyoruz fakat bunun yanında Edis Görgülü’nün de bu bölüme konuk olması gözlerden kaçmıyor. Yeni saç stili ve Gülşen düeti ile adından geçtiğimiz günlerde sıkça söz ettirmiş başarı popçu Edis Görgülü, dizinin bu bölümüylede sarı saçlarıyla görünüyor.

Saat Kaçta Hangi Kanalda?

Kısa sürede hem oyuncu kadrosu hem de senaryosuyla büyük beğeni toplayan ve kendine sıkı bir hayran kitlesi oluşturan Menajerimi Ara dizisi, aynı isimli bir Fransız dizisinin Türk televizyonlarına uyarlaması. Kendisine has eğlenceli konusuyla adından söz ettiren dizi bugün Ana Haber bülteninden sonra saat 20:00-22:45 arasında Kanal D ekranlarında.

Menajerimi Ara Dizisinin Konusu

Hayallerinin peşinde Antalya’dan İstanbul’a taşınan Dicle, sinema dünyasında kendine bir yer açmak için uğraşmaktadır. Aylardır iş aramasına rağmen her gittiği yapım şirketinden geri çevrilir. Ne yazık ki kısa zamanda hayallerini süsleyen bu sektörün köpekbalıklarıyla dolu olduğunu kavrar. Bütün umutlarının tükendiği yerde yardım isteyebileceği tek bir insan kalmıştır; yıllardır görmediği, kendisini daha doğmadan terk eden babası Kıraç Özdal… Piyasanın en ünlü menajerlik şirketlerinden biri olan Ego Ajans’ın beş ortağından biri olan Kıraç, varlığını herkesten sakladığı kızı Dicle’yi karşısında gördüğünde şoke olur. Babasının yardım ricasını savuşturmaya çalışması Dicle’nin gururunu çok kırar. Ama hiç beklenmedik bir anda karşısına büyük bir fırsat çıkar ve babasına rağmen Feris’in ona yaptığı iş teklifini kabul eder.

4.Bölüm Framanı