17 Şubat 2022 15:00 Güncelleme : 17 Şubat 2022 13:43

Mert Öcal’ın Aldattığı Sevgilisinden Şok Gönderme! Kendi Sustu Paylaşımı Konuştu! Resmen Nisa’yla Bir Oldular!

Mert Öcal’ın Aldattığı Sevgilisinden Şok Gönderme! Kendi Sustu Paylaşımı Konuştu! Resmen Nisa’yla Bir Oldular!

Mert Öcal'ın Survivor'da Sude Burcu ile aşk yaşamaya başlaması, ortalığı bir anda karıştı. Mert'in eski sevgilisi Makbule Şakalakoğlu'nun arkadaşı Nisa Bölükbaşı, Mert Öcal hakkında öyle bir iddia ortaya attı ki duyanlar şok oldu. . İşte, Survivor All Star 2022 yarışmasına damga vuran olayın tüm detayları.

2020 yılında dahil olduğu Survivor yarışmasından sonra akıllardan çıkmayan Mert Öcal, Survivor All Star 2022 sezonuna çalkantılı aşk hayatıyla da damga vurdu. Sude Burcu ile sevgili olduğunu tüm izleyicilere itiraf eden Mert Öcal’ın daha önce Makbule Şakalakoğlu’yla da birlikte olduğu iddia edildi. Mert Öcal ve Sude Burcu birlikteliğini onaylamadığını açıklayan Nisa Bölükbaşı, ‘’Senin kendine saygın kalmamış.’’ sözleriyle yarışmacıyı uyardı. Tartışmaların ardından Makbule Şakalakoğlu’nın Nisa Bölükbaşı ile çekildikleri poz, magazin gündemine bomba gibi düştü. İşte, Survivor All Star 2022 yarışmasını karıştıran aşk olayının tüm detayları.

Makbule Şakalakoğlu’ndan Gönderme Niteliğinde Paylaşım Geldi!

Survivor All Star 2022 sezonu, Sude Burcu ve Mert Öcal aşkıyla izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Nisa Bölükbaşı, Mert Öcal’ın hem Makbule Şakalakoğlu hem de Sude Burcu ile aynı anda bir ilişki yaşadığınız öne sürmüştü. Mert Öcal ise adına yapılan suçlamaları reddetmişti. Daha sonra Şakalakoğlu’ndan Sude Burcu’ya gönderme niteliğinde bir paylaşım yapıldı.
Mert Öcal ve Sude Burcu’nun aşk yaşamaya başlamasının üzerine Mert Öcal’ı Instagram hesabı üzerinden engelleyen Makbule Şakalakoğlu, uzun süredir sessizliğini koruyordu. Survivor yeni bölüm fragmanında ise Nisa ve Sude’nin kavga ettikleri anlar dikkat çekmişti. Makbule Şakalakoğlu, fragmanın yayınlandığı geç saatlerde Nisa Bölükbaşı ile bir pozunu paylaştı. Bu gönderi, Sude Burcu’ya gönderme olarak adlandırıldı. Hal böyle olunca kavganın fitili daha da ateşlenmiş oldu.

Makbule Şakalakoğlu’ndan Gönderme Niteliğinde Paylaşım Geldi!

Survivor Adasındaki Şok Aldatma Olayı Nasıl Gerçekleşmişti?

Ogeday Girişken ve Nisa Bölükbaşı, Sude Burcu ve Mert Öcal’ın aşk yaşadığını öğrenince ortalık bir anda karıştı. Nisa, Bölükbaşı, Mert Öcal’ın ada dışındaki sevgilisi Makbule Şakalakoğlu’nu Sude Burcu ile aldattığını iddia etti.

Mert Öcal’ın dışarıdaki sevgilisi Makbule Şakalakoğlu, olayı öğrenir öğrenmez Mert Öcal’ı Instagram hesabı üzerinden engelledi. Ayrıca Şakalakoğlu, Öcal hakkında yaptığı tüm paylaşımları da bir anda sildi.
Mert Öcal, Nisa Bölükbaşı ve Makbule Şakalakoğlu’nun Survivor 2020 sezonunda birlikte yarıştıklarını biliyordu. Mert Öcal ve Makbule Şakalakoğlu arasındaki ilişkinin bu sezonda başladığı ve ada dışına da taşındığı iddia edildi. Şimdilerde Survivor All Star 2022 yarışmasını takip eden izleyiciler, taraflardan gelecek net açıklamaları bekliyor. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış