Milyonların İzlediği Dizide Büyük Final Hatası!

Star TV'nin milyonlarca kişinin izlediği dizisi İstanbullu Gelin, 87. bölümüyle birlikte final yaparak ekranlara veda etmişti. İstanbullu Gelin dizisinin finalinde izleyenlerin dikkatini bir yanlışlık çekti. Sosyal medyada gündem olan bu hata finale yakışmadı.
Milyonların İzlediği Dizide Büyük Final Hatası!
Gündem 12 Haziran 2019 12:24

3 sezondur Star TV ekranlarında, cuma akşamları seyircisi ile buluşan İstanbullu Gelin dizisi unutulmaz bir finalle ekrana veda etti. 87. bölümü ile büyük final yapan dizinin yankıları hala devam ederken dizide yapılan bir hata pes artık dedirtti.

İçten, samimi, farklı senaryosu ve başarılı oyunculukları ile 3 sezondur Star ekranlarında yayınlanan dizi İstanbullu Gelin uzun süre akılda kalınacak bir finalle izleyicisine veda etti. Esma Boran’ın ani ölümü ile sarsılan konakta yaşananları izleyici hem gülerek hem de ağlayarak izledi.

Esma Boran’ın ölümümün ardından senaryo gereği final bölümünde 7 yıl sonraya gidildi. Her zaman aile olmayı başarabilen Boranlar yine birbirine kenetlenerek geniş bir aile olmayı başarmışlardı.

7 yıl sonrasının işlendiği son bölümde özellikle Süreyya ve Faruk’un kızları Yaz’ın 7 yaşındaki halide izleyiciye gösterildi. Babasına mutfakta yardım eden Yaz’ın bir sahnesi ile sosyal medyanın diline fena düştü.

Peki final bölümüne yakışmayacak hata neydi? Kalbimin sesini dinleyerek tekrar sahnelere dönen ve konserler veren Süreyya, 7 yılın ardından artık tanınan biri olmuştu. Faruk ise kızı Yaz ile birlikte keyifli anlar geçiriyordu.

Pes dedirten hata ise tam da bu sahnede yaşandı. Yine Yaz ile Faruk’un birlikte olduğu bir anda Süreyya görüntülü arama yaptı. Her şey ilk başta normal gibi görünse de izleyicinin dikkatinden kaçmayan hata bu dakikalarda yaşandı.

Görüntülü konuşma sırasında Süreyya, Faruk ve kızını izlerken ekrana gelen görüntüde cep telefonunun olması izleyenleri ekran başındakileri şok etti!

Kamera ile çekilen görüntü, görüntülü telefon ekranı gibi kullanılmıştı. Normalde görüntülü arama yapan birinin böyle bir görüntü izlemesi mümkün değildi.

İstanbullu Gelin final bölümünün ardından günler geçmesine rağmen dizinin dikatli izleyicileri bu hatayı hemen farketti. Kısa sürede final bölümüne sosyal medyada yorumlar yağdı

İşte gelen yorumlarda bazıları…

-Telefon sahnesinde büyük kamera hatası yaptılar:)

-Görüntülü konuşmasında telefonuda görebilen koca yürekli süreyya olsun böylede severizz

– Yok artıkkk görüntülü konuştuğumuz telefonu görüntüleyen başka bir şey varr

-hahahhaah Faruk Sureyya ile video konushurkan Sureyya telefonun arkantarafindan izliyor her halde

 

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com