26 Şubat 2022 12:30 Güncelleme : 26 Şubat 2022 12:31

Muazzez Ersoy Fitili Ateşledi! Meslektaşlarını Hedef Aldı! Bu Sözler Cevapsız Kalmaz!

Muazzez Ersoy Fitili Ateşledi! Meslektaşlarını Hedef Aldı! Bu Sözler Cevapsız Kalmaz!

Sahnelerin sevilen yıldızı Muazzez Ersoy, TRT Müzik kanalında yaptığı açıklamalarla magazin gündemine bomba gibi düştü. Meslektaşlarını repertuvar almak ile suçlayan ünlü isim, ders niteliğinde bir konuşma yaptı. Tartışmanın fitilini ateşleyen sözleri duyan milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Instagram'ı adeta karıştırdı. İşte, Muazzez Ersoy'un programda yaptığı talihsiz açıklamanın tüm detayları.

Yıllardır sahnelerin en çok aranan yıldızları arasında yer alan Muazzez Ersoy, TRT Müzik kanalında yayınlanan bir programa konuk olarak katılmıştı. Ersoy, canlı performansı sırasında meslektaşlarını kızdıracak açıklamalarda bulundu. Duyanları şok eden bu sözler, birçok ünlü ismi hedef alıyordu.

TRT Müzik programında skandal sözlere yer veren Muazzez Ersoy, ‘’Instagram’da gezinirken bazı sanatçıların bizim her hafta yayına giren programlarımızdan repertuvar yaptıklarını görüyorum. Daha doğrusu izlenimlerim o yönde. Bu da beni çok mutlu ediyor ve çok hoşuma gidiyor.’’ şeklinde açıklamalarda bulundu.  

Muazzez Ersoy: ‘’Hicaz Divan da Okusunlar’’

TRT Müzik programındaki repertuvar açıklamalarıyla magazin gündemine düşen Muazzez Ersoy, birçok ünlüyü hedef alan ifadeler kullandı. Bazı sanatçıların repertuvarlarının çok dar olduğunu belirten ünlü sanatçı, biraz daha kaliteli işler yapılması konusunda meslektaşlarına adeta ders verdi.

Meslektaşlarıyla arasında başlayacak tartışmanın fitilini ateşleyen Muazzez Ersoy, ‘’İstiyorum ki mesela Müheyya Oldu Meclis, Hicaz Divan, Şehnaz Divan’da okunsun. Ama bazı sanatçılarımızın müzik kategorisi gerçekten çok dar. Ben üzülüyorum. Eğer bu müzik türleri de okunursa ben çok mutlu olacağım.’’ dedi. Birçok ünlü ismi hedef alan bu sözler, magazin gündeminde bomba etkisi yaratırken sosyal medyanın da en çok konuşulan konularından biri haline geldi. 

Muazzez Ersoy’un Açıklamalarından Sonra Sosyal Medya Karıştı!

Geçtiğimiz akşam TRT Müzik ekranlarında talihsiz açıklamalarda bulunan Muazzez Ersoy, birçok meslektaşını hedef alan sözlerle sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelmişti. Bazı kullanıcılar, Ersoy’un çok haklı olduğunu söylerken bazıları açıklamaların çok talihsiz olduğunu dile getirdiler. Özellikle sanat müziği severler, tartışmanın fitilini ateşleyecek yorumlarda bulundular.

Programda yaptığı açıklamalardan sonra tüm okları üzerine çeken Muazzez Ersoy, sosyal medyada da eleştirilerin hedefi oldu. Ersoy, bazı kesimlerden destek alırken bazı kullanıcılar tarafından ağır ithamlara maruz kaldı. Şimdilerde milyonlarca kişi, tartışmaya konu olan taraflardan gelecek net açıklamaları dört gözle bekliyorlar.  

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış