20 Şubat 2022 09:52 Güncelleme : 20 Şubat 2022 09:52

Müge Anlı Aşk Acısı Çekiyor! İtirafı Bomba Gibi Düştü! ‘’Hayata Kandırılmak İçin Gelmişim!’’

Müge Anlı Aşk Acısı Çekiyor! İtirafı Bomba Gibi Düştü! ‘’Hayata Kandırılmak İçin Gelmişim!’’

Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı, aşk hayatıyla ilgili şok eden sözler sarf etti. ''Hayata kandırılmak için gelmişim.'' diyen ünlü sunucu, milyonları adeta yasa boğdu. 600 bin lira dolandırılan bir kadının konusu ele alan Anlı, kendisini o kadına benzetti. İşte, Müge Anlı'nın aşk hayatıyla ilgili sarf ettiği şok ifadeler.

ATV ekranlarının fenomen yapımı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in sunucusu Müge Anlı’dan skandal bir aşk itirafı geldi. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde şok ifadeler kullanan güzel sunucu, milyonları adeta yasa boğdu. Son zamanlarda güller ve ayıcıklarla sürekli paylaşım yapan Müge Anlı, hayatında birinin olduğu iddialarına neden olmuştu. Şimdilerde ise aşk hayatıyla ilgili ‘’Yok artık’’ dedirten bir açıklamada bulundu. İşte, Müge Anlı’nın 14 Şubat tarihinde yaptığı flaş açıklamanın tüm detayları!
Her bölümünde farklı bir konunun ele alındığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olan isimler, magazin gündemini karıştırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde sevgilisinden 15 yaş küçük olan ve türkücülük yapan Cüneyt Bey, Safiye Hanım’ı dolandırarak tam tamına 600 bin lirasını aldığı iddiasıyla programa katılmıştı. Olayın ele alındığı sırada Müge Anlı, aşk hayatıyla ilgili şok eden bir açıklama yaptı. Kimse bu kadarını beklemiyordu!

Müge Anlı’nın Skandal Sözlerinden Önce Ne Olmuştu?

Ankara’dan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olarak katılan Safiye Hanım, şiddetli geçimsizlik nedeniyle 25 yıllık eşinden ayrıldığını ifade etmişti. Daha sonra sosyal medya üzerinden türkücü Cüneyt Bey ile tanışan Saniye Hanım, tam 600 bin lira dolandırıldığını iddia etmişti. Evlilik vaadiyle kandırılan Safiye Hanım, tüm mal varlığını Cüneyt Bey’e dökmüştü. 600 bin lirasından olan Safiye Hanım, programı bir anda terk ederek Cüneyt ile yeniden barışmıştı. Bir süre sonra aynı şikayetle yeniden programa katılan Safiye Hanım, sarf ettiği sözlerle milyonları şok etti. Müge Anlı tam o sırada aşk hayatıyla ilgili flaş açıklamalarda bulundu.

Müge Anlı : ‘’Bir Sen Bir de Ben!’’

Sevgililer Günü’nde Cüneyt Bey tarafından tekrar dolandırıldığını iddia ederek programa geri dönen Safiye Hanım, ‘’Ben yine size gelmek zorunda kaldım Müge Hanım! Yine sevgimin kurbanı oldum. Cüneyt beni yeniden dolandırdı.’’ yorumlarında bulundu. Müge Anlı ise tarihe geçecek sözleri o an da sarf etti. Müge Anlı cevap olarak, ‘’Bir sen bir de ben. Twitter’da bu şekilde bir paylaşım yapacağım artık. Bir Safiye bir de ben bu hayata kandırılmak için gelmişiz yazacağım. Ben de önceki ilişkilerimde hep kandırıldım.’’ açıklamalarını yaptı. Ayrıca Müge Anlı, kendisine çiçekler gönderen bir sevgilisinin kendisini kandırdığına dair ekstra bilgi vererek izleyicileri şoka uğrattı. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış