28 Haziran 2022 19:24 Güncelleme : 4 Temmuz 2022 15:59

Müge Anlı Evlilik Sonrası Sunuculuğu Bırakıyor Mu? Final Kararı Alındı Akıbeti Kesinleşti

Müge Anlı Evlilik Sonrası Sunuculuğu Bırakıyor Mu? Final Kararı Alındı Akıbeti Kesinleşti

Yakın bir zamanda evleneceğini duyuran Müge Anlı’nın evlilik sonrasında verdiği o karar gündeme damgasını vurdu. Evlenme kararından sonra olay yaratan bu kararın ardından Müge Anlı ekranlara veda mı ediyor?

ATV ekranlarının en sevilen ve en beğenilen programlarından biri olan Müge Anlı il Tatlı Sert programı ekranlara veda mı ediyor? Gündeme damgasını vuran bu iddialardan sonra Müge Anlı’nın evlilik sonrasında verdiği bu karar oldukça merak edildi. Ekranların yakından takip edilen bu programı artık yayınlanmayacak mı? Herkesin severek izlediği ve birçok cinayetin, kayıp vakalarının aydınlatıldığı bu programın yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağı oldukça merak edildi. İşte evlilik sonrası Müge Anlı’nın o kararı…

Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı Yeni Sezonda Ekranlarda Olacak Mı?

Ekranlarda 14 sezondur yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programının sunuculuğunu yapan Müge Anlı, kendi canlı yayınında evleneceğini duyurdu. Evlilik haberinin ardından programın bitip bitmeyeceği de oldukça merak edildi. 2006 ve 2008 yıllarında Kanal D ekranlarında Şenay Düdek ile beraber magazin yorumculuğu yapan Müge Anlı, 2008 yılında Müge Anlı İle Tatlı Sert programına başladı. İlk başladığı dönemlerden itibaren hala yakından takip edilen bu program gündeme bomba bir iddiayla geldi.

Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı Yeni Sezonda Ekranlarda Olacak Mı?

Herkesin severek izlediği Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ekranlara veda mı edecek?

Kendi canlı yayın programında evleneceğini duyuran Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlilik hazırlıklarına başladı. Evlilik haberi gündeme damgasını vururken, Müge Anlı’nın sunuculuğu bırakıp bırakmayacağı da oldukça merak edildi. Geçtiğimiz Cuma günü ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sezon finali yayınıyla ekranlara kısa bir veda etti. Gündemde yer alan diğer bir soru da Müge Anlı’nın yeni sezonda olup olmayacağı oldu.

14. sezon finali yayınıyla ekranlara kısa bir mola veren Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Eylül ayında tekrardan ekranlarda olacak. 15. Sezonuyla ekranlara dönecek olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı şimdiden sabırsızlıkla bekleniyor.

Herkesin severek izlediği Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ekranlara veda mı edecek?

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış