27 Haziran 2022 22:24 Güncelleme : 27 Haziran 2022 22:24

Müge Anlı'nın Gelinlikli Hali Gözleri Doldurdu! Sosyal Medya Yıkıldı

Müge Anlı'nın Gelinlikli Hali Gözleri Doldurdu! Sosyal Medya Yıkıldı

Müge Anlı’nın gelinlikli halini görenler çok şaşırdı. Sosyal medyaya damgasını vuran bu fotoğrafın ardından binlerce kişi bu fotoğrafa yorum yaptılar. Geçtiğimiz günlerde evleneceğini açıklayan Müge Anlı’nın bu fotoğrafı sosyal medyayı salladı.

Ekranların en sevilen ve en beğenilen isimlerinden biri olan Müge Anlı, özel hayatını gözlerden uzak bir şekilde yaşıyordu. Geçtiğimiz günlerde evleneceğini duyuran Müge Anlı’nın bu haberi gündeme adeta bomba gibi düştü. Sevenlerini oldukça sevindiren bu haberi Müge Anlı, kendi canlı yayın programından duyurdu. Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini ve kendisinin bir devlet memuru olduğunu da açıkladı. Açıklama gündemde yerini alırken düğün tarihi de oldukça merak edilenler arasında yerini aldı. İşte Müge Anlı’nın o fotoğrafı…

Müge Anlı’nın O Fotoğrafı Sosyal Medya Gündemine Damgasını Vurdu

Yakın bir zamanda canlı yayında evleneceğini açıklayan Müge Anlı’nın nasıl bir düğün yapacağı da merak konusu oldu. İddialara göre yakın arkadaşlarının ve ailelerin katıldığı bir nikah töreni olacağı söyleniyor. Merakla beklenen düğün tarihinden sonra sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraf herkesin yüzlerini gülümsetti. Fotoğrafta Müge Anlı ’ya gelinlik giydirildi. Sosyal medyada kısa süre içinde gündem olan bu fotoğrafa binlerce kişi yorum yaptı.

Herkesin yüzünde tebessüm oluşturan bu fotoğraf, altına gelen yorumlarla birlikte gündemde yerini aldı. Çiftin düğün tarihleri oldukça merak edilirken iddialara göre Zuhal Topal’ın yaptığı paylaşım Müge Anlı’nın düğününden bir kare olduğu söyleniyor. Zuhal Topal’ın çok özel bir gece diye paylaştığı o fotoğrafın ardından akıllara Müge Anlı’nın düğün günü müydü soruları da geldi.

Müge Anlı’nın O Fotoğrafı Sosyal Medya Gündemine Damgasını Vurdu

Düğün Tarihi Sosyal Medyada Oldukça Merak Ediliyor

Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun düğün tarihleri çok merak edilirken iddialara göre aile ve yakın arkadaşlar arasında bir nikah töreni yapacakları söyleniyor. Zuhal Topal’ın paylaşımı üzerine Müge Anlı’nın düğün günü tarihinin 25 Haziran 2022 olduğu iddia edildi. Zuhal Topal, Zahide Yetiş ve Şebnem Bursalı gibi isimlerin bir araya geldiği bu organizasyonun içeriği de oldukça merak edildi.

Düğün Tarihi Sosyal Medyada Oldukça Merak Ediliyor

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış