1 Ağustos 2022 13:18 Güncelleme : 1 Ağustos 2022 13:18

Müge Anlı'yı kahreden haber! Sevilen sunucunun babası İlhan Anlı hayata veda etti

Müge Anlı'yı kahreden haber! Sevilen sunucunun babası İlhan Anlı hayata veda etti

Müge Anlı’yı derinden yaralayan bir haber geldi. Sevilen sunucu Müge Anlı’nın babası İhsan Anlı hayata gözlerini yumdu. Sevenleri Müge Anlı’nın yanında oldular ve desteklerini esirgemediler.

Ekranların sevilen ve beğenilen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, dünya evine yeni girmişken, üzücü bir haberle gündemde yerini aldı. Sevenlerini de oldukça üzen bu haberi sosyal medya hesabından Müge Anlı verdi. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Müge anlı, babasının vefatını duyurdu. İşte haberin merak edilen detayları…

Müge Anlı’dan acı haber geldi

Ekranların sevilen sunucularından biri olan Müge Anlı, yakın bir zaman önce Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünya evine girdi. Evlilik haberleri gündemde yerini alırken şimdi de Müge Anlı’dan üzücü bir haber geldi. Sevenlerini de oldukça üzen bu haberin ardından Müge Anlı’ya binlerce kişiden baş sağlığı mesajı geldi. Sevilen sunucu Müge Anlı’nın babası İhsan Anlı’nın dün sabah saatlerinde dünyaya gözlerini yumduğu öğrenildi. Sevenlerini kahreden bu haber gündeme bomba gibi düştü.
Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Müge Anlı, bu haberi ilk olarak sosyal medyadan duyurdu. Açıklamanın ardından hızlı bir şekilde gündemde yerini alan vefat haberinden sonra binlerce kişiden baş sağlığı dilekleri geldi. Sevenleri Müge Anlı’ya destek mesajlarını ilettiler.

Müge Anlı’dan acı haber geldi

Müge Anlı’nın babası dünyaya gözlerini yumdu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sezon finaline günler kala evleneceğini duyuran Müge Anlı, sevinci ve mutluluk haberiyle uzun süre gündemde yerini almıştı. Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünya evine giren sevilen sunucu, sessiz sedasız nikah masasına oturmuştu. Gündemde sık sık adından bahsettiren Müge Anlı, evlilik haberleriyle uzun zamandır konuşuluyordu.
Şimdi de acı haberle gündemde yerini alan Müge Anlı, sevenlerini kahreden haberi duyurdu. Sosyal medyada babası İhsan Anlı’nın vefat haberi duyuruldu. Açıklamanın ardından sevenleri Müge Anlı’ya destek ve baş sağlığı mesajlarını gönderdiler. Babası İhsan Anlı’nın cenazesinin dün Fatih Camii’nde öğle namazı sonrasında aile kabristanlığına defnedildiği öğrenildi. 

Müge Anlı’nın babası dünyaya gözlerini yumdu

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat