Müge Boz ve Caner Erdeniz’in Düğün Tarihi Belli Oldu!

Ünlü oyuncu Müge Boz ve basketbol oyuncusu nişanlısı Caner Erdeniz, düğünlerinin Barselona'da yapılacağını duyurdu.
Müge Boz ve Caner Erdeniz’in Düğün Tarihi Belli Oldu!
Gündem 12 Haziran 2019 12:16

Geçtiğimiz haftalarda nişanlanan oyuncu Müge Boz ve basketbolcu Caner Erdeniz, sosyal medya hesaplarından 13 Haziran’da Barselona’da evleneceklerini duyurdu. Aile arasında takılan yüzük takarak nişanlanan ikiliden Müge Boz, sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu:

”Havalimanındayız, Barselona’ya gidiyoruz. Çünkü 13 Haziran’da Barselona’da evleneceğiz. Orada çok güzel bir fotoğraf çekimi yapacağız. Günlerdir onun styling çalışmalarını yapıyoruz. Styling bize ait. Gelinliklerimiz, smokinlerimiz uçağa doğru gidiyoruz. Döndüğümüzde bir aile olmuş olacağız.”

Karaburun tatillerinde Erdeniz’den romantik bir evlilik teklifi aldığını söyleyen Boz, “O anda dünyanın en mutlu kadını oldum” dedi. Boz “Böylesine güzel bir aşkı hep diledim ve hayallerim gerçek oldu” diye konuştu.

35 yaşındaki oyuncu Müge Boz, nikahın en kısa sürede Barselona Türk Konsolosluğu’nda kıyılacağını açıklamıştı.

Boz, nişanın ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak, sevgilisinin hediye ettiği yüzüğü ne kadar beğendiğini şu sözlerle dile getirmişti: ”14•04• ? sunrise (yüzüğümün pırlanta gibi gereğinden fazla abartılmış ve evlilik teklifinde herkesin ilk aklına gelen bir taş olmaması da beni aşırı mutlu etti.

Ne kadar da beni doğru tanımış bir kişi Caner zümrüt çok daha cool ve daha derin anlamları olan bir taş bence.

Zaten ona söylememiştim ama içimden zümrüt vintage bir yüzük olsa demiştim kalbim temizse demek ki) #zümrütisthenewpırlanta #mutluolalımdagerisigelir”

Müge Boz ile Caner Erdeniz, mayıs ayında aile arasında yapılan nişan töreniyle yüzük takmıştı.

 

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com