Başarılı Voleybolcu Derya Çayırgan ile ünlü popçu Murat Dalkılıç arasında bir süredir aşk iddiaları haberleri yapılıyordu, Murat Dalkılıç sosyal medya hesabından bu iddialara karşı bir sitem etti ve “Beni bir salın ya” diyerek paylaşımda bulundu.

 Ekranların sevilen yüzü Hande Erçel ile uzun süredir birlikte olan Murat Dalkılıç çifti ilişkilerini noktalamıştı. Yaşadığı aşkları ile gündeme gelen ünlü popçu hakkında bu seferde Derya Çayırgan ile arasında aşk iddiaları ortaya atılmıştı bu iddiaların sebebi ikilinin birbirini instagram üzerinden takip etmesiydi.

“Avukatım İlgileniyor”

Çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Murat Dalkılıç, şunları söyledi: “Bir salın beni ya! Yaptığım işten soğuttunuz artık beni yıllardır. Avukatım hakkımda doğrusu ispatlanmayan her haberle, her bir Instagram, Twitter sayfasıyla yakından ilgileniyor. Bilginize!”

Hande Erçel İle Ayrılmışlardı

İmrenerek bakılan ve sürekli kameralarda mutlu pozlarını gördüğümüz çiftin evlenmesi bekleniyordu fakat Hande Erçel ve Murat Dalkılıç olaysız bir şekilde medenice ilişkilerini sonlandırdılar.

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çiftinin ayrılığıda magazin haberlerinde uzun süre ilgi bulmuştu. Bu çift de bir çok kişinin Best olarak adlandırıldığı çiftti ve ikilinin ayrılığı hayranlarını çok üzmüştü.

Murat Dalkılıç Modellik Yapmıştı

Yakın arkadaşı Emre Erdemoğlu defilesinde podyumda yürüyen Murat Dalkılıç beğenileri üzerine toplamıştı.