Nasa İsim Yazdırma – Nasa İsim Başvurusu 2020

Nasa İsim Yazdırma – Nasa İsim Başvurusu 2020
23.05.2019 - 12:50
23
A+
A-

Sosyal medyada trend haline gelen Nasa Mars bileti,günün en çok araştırılan konusu olarak öne çıkıyor.  Mars’a ismini gönderme arzusunda olanlar için NASA tarafından hazırlanan hatıra bileti ilgilileri tarafından oldukça hoş karşılandı. NASA İsim Yazdırma , Nasa İsim Başvurusu 2020 tüm detaylar haberimizde…

Nasa Mars Bileti alma, Nasa Mars bileti yazdırma, Nasa Mars bileti, Nasa Mars bileti nasıl alınır, Nasa Mars İsim Yazdırma, gibi birçok farklı şekilde aranan bu olayın tüm detaylarını sizlerle paylaştık. İşte Nasa İsim Yazdırma

İsimler Mars’a Nasıl Gönderilecek?

NASA, gönderilen isimleri insan saçı genişliğinin tam binde birinden daha küçük bir metin satırlarına sahip olan silikon çipine şablonlamak için elektron ışını kullanacak ve bu sayede isimler Mars’a gönderilmiş olacak.

Bahsi geçen boyutta, tek bir kuruş boyutlu mikroçipin üzerine yaklaşık olarak 1.000.000’a yakın isim basılabiliyor.

Nasa İsim Nasıl Yazılır?

Nasa’nın Mars projesinde isminizin marsa gitmesini istiyorsanız BURAYA TIKLAYARAK karşınıza çıkan web sitesi üzerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Direkt olarak başvuru yaptığınızda biletinizi görebilirsiniz. 2020 yıllı Temmuz ayında da Mars’a gönderilecek olan araçla birlikte isimleriniz de Mars’a gidecektir.

Mars’te Neler Yapılacak

NASA ve Lockheed Martin, ortak bir şekilde ilk olarak 2020 yılında Ay’a, ardından ise Mars’a insan taşıması planlanan Orion isimli uzay gemisi için kolları sıvadılar. Bu uzay gemisi tamamlandığında daha önce yapılmamış bir şey gerçekleşecek ve Mars’a insan taşınacak. NASA’nın Mars’a yollayacağı insanın 2037 yılında gideceği de bildirildi.

Nasa, Mars’a insan göndermek amacıyla ADEPT adı verilen 1704 derecelik devasa ısıya dayanıklı bir ürün geliştirmeye başladı. Söz konusu ürünün mars atmosferine giriş ve Mars’ta kurulacak olan seranın inşa edilmesinde kesinlikle zorunlu olduğu açıklandı.

ESA Mars’a insan göndermelerin ise 2030 ve 2035 Yılları arasında yapılacağını iletti.